Перейти до вмісту

Pan Włodek

Форумчанин
 • Публікації

  2 676
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

7 063 Душка

Про Pan Włodek

 • Звання
  Advanced Member

Додаткові данні

 • Пол:
  Мужской
 • Звідки:
  Хмельницький

Відвідувачі профілю

14 194 перегляду профілю
 1. Pan Włodek

  Приватбанк

  А шо, в Приваті бувають інші варіанти?..
 2. Pan Włodek

  Юмор (без политики)

  104846510_1136481293387351_4497198767983375414_n.mp4
 3. Якщо народ бідніє, то навпаки. споживання хліба, хлібобулочних, макаронних виробів і іншої нездорової і дешевої їжі збільшується.
 4. Pan Włodek

  Про аборты

  Пройшло трохи більше року...
 5. Pan Włodek

  Про аборты

  Ваш улюблений бородатий мужчина у платті категорично не згоден
 6. Pan Włodek

  Про аборты

  Чому ви вирішили, що мене переконає думка якогось бородатого мужика у платті? І як співвідноситься ваша (точніше публікованих вами відео) клерикальна риторика православного християнства з вашою ж вірою у карму і переселення душ?
 7. Pan Włodek

  Про аборты

  — Я так и думал, господа, пройдемте... (с)
 8. Pan Włodek

  Про аборты

  А вона когось просила давати їй цей шанс?
 9. Pan Włodek

  Про аборты

  Жінка повинна мати право сама вирішувати, як їй вчинити у випадку небажаної вагітності, і як розпоряджатися власним тілом. Незважаючи на можливість втрати людством потенційного генія чи загрозу зменшення чисельності населення планети Земля. Будь який інший підхід є свідченням ставлення до жінки, перепрошую, просто як до свиноматки і не більше.
 10. "Інтернет-видання «Страна.ua» з посиланням на мій допис повідомило, що Верховний Суд, начебто, скасував спецкофіскацію коштів «злочинного угруповання Януковича» в сумі 1,5 млрд. доларів США. Це - помилкове твердження, видання неправильно витлумачило те, що я написав. Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду під головуванням Наталії Марчук лише скасував ухвалу Апеляційного суду Донецької області від 24 травня 2017 року, якою було відмовлено в оскарженні рішення Краматорського міського суду про спецконфіскацію. Тепер зацікавлені особи (Арбузов, Тюрін, Сем Кіслін та інші) мають можливість подати апеляційну скаргу на вирок Краматорського міського суду від 28 березня 2017 року, яким була затверджена угода Аркадія Кашкіна з обвинуваченням і застосована спецконфіскація." Володимир Бойко
 11. Pan Włodek

  Про аборты

  За цією логікою протизаплідні засоби ще гірші, ніж аборт, бо ще сильніше перешкоджають природному відбору. Якби не вони, то народжувалось би набагато більше людей (в тому числі художників і музикантів).
×