Перейти до вмісту

nomer

Форумчанин
 • Публікації

  719
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

503 Душка

Про nomer

 • Звання
  Advanced Member

Відвідувачі профілю

4721 перегляд профілю
 1. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Може дехто, курс знижує, щоб потім побільше заробити, поки є можливість. Реально по ситуації можна буде говорити десь на кінець червня місяця. Пройдемо цей період тоді і буде зрозуміло.
 2. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ви хоч об'єми цих овочів і фруктів в дол. уявляєте. Це мізер в порівнянні хоча б з експортом соняху, пшениці і кукурудзи. Все да ничего вот только курс могут слова начать держать искусственно изо всех сил, рычаги давления придумают, что бы выбор провести на "стабильности".
 3. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я навів чіткі маяки кінець червня перейдемо 27, серпень перейдемо 28. Газу потрібно значно більше, або шантаж ЄС . Капіталізм річ жорстока крім нас ми глобально сильно нікому не потрібні, тому, такі речі, що описав є у вільному доступі. По дизелю і бензину, те ж чітко, у нас є поставки в відомих 2 країн, на сьогодні відбувається скорочення і їх потрібно замінити іншими, то логічно будемо тратитися більше і ціни підуть вверх, вони вже пішли, через логістику і нехватку. Про с/г ціни на продукцію в 2018-2019 р. були так собі низькі, але був великий врожай, більшість запасів вже вивезли. На додачу цьому ще вибори.
 4. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не тягніть політику, де діє чиста економіка. Початок закачки газу повинен вже стартувати, а його відтягують. При реверсі це додаткові об'єми, осінню їх ніхто вже не дасть, в іншому разі заплатимо по повній, труба наша уже нікому і не потрібна, німці чітко це заявили. Про с/г, аналогічно 2018 р. йде переоцінка, підведення підсумків підготовка складів і раптово провал по надходженнях, так само буде і цього року, далі торгівельна війна між США і Китаєм, те ж не дає стабільності металургії , хоча і підняли ціни вверх, 2019 так і 2020 виплати і ще раз виплати. А далі на моє переконання настрої вкладати в ОВГЗ будуть погіршуватися чим ближче ми будемо до осені. Ну і з 1 червня нафтопродукти через блокаду подорожчають. Тому як і 2018 р. ріст в червні-серпні є очікуваним, а без кредитів МВФ нам не справитися і якщо США, побачить що один з "олігархів уже почав 5 років жити і керувати в Україні, а такі ознаки вже сьогодні надходять та ж справа Привату " вже на зиму це все погано закінчиться. На рахунок погано, держава так і не навчилася реально оцінювати проблеми в їх вирішувати, ми глобально з цього режиму і не виходили. Тому в червні перетнемо 27, а на кінець серпня перейдемо 28 і це при тому, що 100 будуть, щось робити не ролики знімати.
 5. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Вы в какой стране живёте. В этой стране во всем можно найти логику и что бы что то работало приносило доход надо время и практическая реализация. Газ нужно покупать за какие? И в следующем месяце с/г выпадет с расчета
 6. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ситуация очень схожая, но еще дополнительно период выборов, проблемы с транзитом на 2020 г., Приватом и непонятной ситуацией в мире. Поэтому в 2018 г. мне кажется было более понятней.
 7. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Нафтогазу нужны деньги и критически, что быинтенсивно закачивать дополнительные объемы газа. А откуда он их возьмёт, а время, то идёт. Можно так снова напечатать и скупить несколько млрд., но курс тогда в диапазоне 30+, а "страждущие" под осень этого не поймут.
 8. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  А что НБУ делать? Сколько он протянет на межбанке плавя резервы которых мало и так. Возможно и в конце мая, но для этого нужно знать настроение части участников, а вот следующий месяц это уже тенденция с гарантией.
 9. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Можна було багато чого впарити десь так в 2004 чи 2008 р. На сьогодні, або у ВР зникне коаліція офіційно по паперах і 30 днів формування нової чи скажімо опротестувати в суді указ і так розтягнеться задоволення десь до осені. Може у нас якісь є закони і по них слідувати, офіційно немає жодного паперу, що коаліція у ВР не існує. Так само ця коаліція формує уряд, якщо її скажімо визнати не дієздатною ще в 2016 р. через суд, то напевне і всі рішення уряду потрібно скасувати. Можна приводити багато аналітики, курс визначає математика скільки прийшло і по якій ціні купили і з яким настррєм.. На сьогодні заходило умовно достатньо, але все це було в борг під 18-19% в основному і плюс наше виробництво і заробітчани, а цього мало, а у верха так і грають в ігри. В червні ми перейдемо 27.
 10. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Вибачаюсь за орфографію, людина я досить неуважна людина і не встиг виправити. Моя рідна українська нею і спілкуюсь. І так на сьогодні є надходження від заробітчан і є сприятлива кон'юнктура с/г і металургія, плюс вкладнання ОВДЗ, але це все гарно поки все це є. В червні с/г скине обороти, через закінчення року і підведення підсумків і надходження до серпня зникнуть . Чим ці надходження можна крити, ми побачили, коли від ОВДЗ гроші не зайшли. Далі МВФ кошти не дасть, як себе поведуть ті ж "любителі ОВДЗ". В житті, я математик і люблю алгоритми й кругом виводжу баланс в цифрах і множу це нашу специфічну ментальність і люблю розуміння, яким чином відбуваються ті чи інші процеси в реальності. Тому в цьому році мрія про нижче 26 вже точно закінчилася, можна тягнути і тратити якісь запаси чи кошти, можна обмежувати в підсумку нас чекає ріст курсу ще більший. Я не конспіролог і впевнений, що хоч якось ми інтегровані в світові тренди, тому не сприймаю різні корупційні схеми, гроші під вибори, які критично вплинуть на ситуацію з курсом. Ще років 3-4 назад це було реально і актуально. Впливати можуть дії і рішення, які переконають не вкладати любителів ОВДЗ свої кровні. Думаю написав свою позицію зрозуміло і ця задача з трендом курсу не настільки складна хоча і має багато невідомих.
 11. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  У нас в червні зникаю налагодження від с/г валюти точно стане менше і по аналогії торік курс під вище 27 (тут до ворожки потрібно не ходити), а далі ці всі види і шоу, які попереду стабільності не дадуть.', а кредиту МВФ до кінця виборів у ВР не бачити. Вирішення проблем, це не відео записувати, а потрібно готувати грунт, рухати важелі впливу, а у нас потрібно плати купу боргів, баланс імпорту і експорту ннегативни відносно експорту і сильно, з газом ніхто нічого не починав, купа в очікуванні покращення, з війної так і нічого не вирішувалося,тому рух верх це лише питання часу і питання до якої межі. Якщо у світі настане криза, а її багато хто очікує і прогнозує, то мало всім тут не покажеться. Поки якось так, позитив, це заробітчани, прозорістьтрохи в банківській сфері і трохи сприятлива кон'юнктура ринків, але цього дуже мало.
 12. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Стабільність і передбачуваність у нас закінчилася і до кінця осені може бути багато чого. А боковик може бути, це ж травень, але низ пройшли в понеділок (цього не відкидав, але вибори для мене великі ризики, тому перейшов раніше), а вільна у мене в роботі.
 13. nomer

  Прогноз курса доллара к гривне

  Місія вкаже на "маяки" і поїде відпочивати, а як тут вдало сказано "заправляємо ракету для старту". Високо летіти поки не будемо, але "у нас вмію і в космос залетіти якщо захочуть".
 14. nomer

  Газ и долги. Европа поставила Зеленскому задачи

  У нас сейчас не до этого. Все это будет осенью, а пока у нас делим портфели и обещаем рай, а все другое "авось" как то и зиму пройдем или свалим все на "попередников". Как то так и живём дальше. Что бы реверс обеспечить газ нужно массированно закачивать уже сейчас, а не завтра, а на это нужны деньги, а не "пустые обещания".
 15. Купите китайський noname і будет Вам "счастье" и будут Вам характеристики за то дешево.
×