Перейти до вмісту

ProsтoPreлest

Форумчанин
 • Публікації

  485
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Репутація

1 931 Душка

1 підписник

Про ProsтoPreлest

 • Звання
  Advanced Member

Додаткові данні

 • Пол:
  Не знаю

Відвідувачі профілю

4 228 переглядів профілю
 1. ProsтoPreлest

  Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Для мене і моєї сім"і по маминій лінії ця дата траурна. Тоді мою бабусю с малою дитиною на руках вигнали з тільки- но побудованої нової хати на території Польші відправили етапом в Україну на возах і скинули в якихось голих степах. А тепер на хвилиночку собі подумайте, ви побудували хату, родили дитину, а вас навіть без запасу продовольства вигнали з рідних земель і скинули в чужій сусідній бідній державі в голе поле. Для вас би така дата не була траурна? Для мене вона траурна, тому, що не будь департації, я би була громадянкою Польщі, і мала би там не тільки будинок, там ще землі було з 10 гектарів хорошої, тому що прадід тяжко працюва в Штатах і купив собі землю. А тепер я вибачте мушу жити тут з "голим задом", починаючи з нуля заробляти і і вже 2698 сторінку читати що краще: українська чи російська мова? З точки зору поляків вони зробили круто: вони виселили всі інші національності мотивуючи це національною єдністю. Тому вони так і рванули в розвитку, що поляк за поляка глотку порве і всі там поляки.А українцям тільки велкам, як гастарбайтери, а не громадяни. З точку зору того жаху, що пришлось пережити лемкам, то звичайно, поляків по голові не погладиш за таке. Це було не по -людськи. З іншого боку вони тепер не мають національної гризні і це їм дуже спрощує життя. обєднує і дає економічно розвиватись. А ви гризіться далі, і поки буде така гілка, яка буде на пустій фігні міжнаціональної розні роздуватись до неймовірних масштабів, добра тут не буде ніколи. Ця країна приречена.
 2. ProsтoPreлest

  Государственный переворот 24 августа - возможно?

  давайте якісь хороші вброси, надоїв негатив в житті. Вважайте що це побажання форумчан
 3. ProsтoPreлest

  Государственный переворот 24 августа - возможно?

  посміялась😂Довго Админ ви жили на "западе", що починаєте розписувати Галичину? Підтримую Самурая, все тихо і мирно, і нічого нікому не треба.
 4. ви праві, вас просто пошлють подальше з форума. Але якщо особисто когось тронути, тоді так, можут і напіддати.Ну наприклад відвести на ваше фото зворотній удар від обряду. Переключити на вас обратку від магії. Щоб дістав не маг чи кліент, а ви. Ну такі собі забавки магів. В більшості випадків все залежить від того, наскільки ви дістанете людину.
 5. як варіант. Але закон бумеранга ніхто не відміняв, як ви, так потім і вас. Крім того, якщо майстер сильний, він "пошле помічників" подивитись, хто ви, що ви і що з себе представляєте. А їх не обдуриш чужим фото. закону про ранги ніхто не відміняв. На любому форумі, не тільки на цьому. зразу видно еспертів. і тих, хто мимо йшов. Як наприклад відрізнити кваліфікацію Вегаса, Самурая, Бурого, Моцарта від моєї? Ви зрозумієте на форумі одразу, за це переживати не варто. поки не придумала. Якщо щось мудріше прийде в голову, обовязково напишу.
 6. между физическим действием и словесным есть разница, и очень большая. Я магам морду бить не призываю. И перестаньте флудить в теме. Здесь не научный институт по проблемам ДНК человека, а мы не студенты.
 7. дело не школе. Это не Хогвардс блин. У людей такое впечатление, что магии можно научиться. Научиться можно ритуалам. делаешь ритуал и мало-мальськи меняешь реальность. Но ты при этом всём ещё не маг. Маг-это уже не человек, у него энергетика в сто раз выше чем у обычного человека. Научиться можно только не тратить энергию. чтобы она повышалась. Как только она достигнет определенного порога, происходят изменения в восприятии, и вы становитесь магом.
 8. эту тему Кастанеда раскрыл в 11 томах. Поэтому так просто не напишешь. По черным магам они работают с сущностями. Это как контракт. Сущности им исполняют работу а они их "кормят". Для этого надо родиться с определенными задатками. надо видеть сущей и уметь с ними договориться.
 9. дружба -это общие интересы и одинаковый взгляд на мир. от этого и пляшите. С простыми у мага нет общих интересов и тем более одинакового взгляда на мир. Обычно они одиночки,. Если брать шаманов, ребят последователей Дона Хуана, то они тесные сообщества и дружба. Если брать черных магов. то думаю они одиночки.
 10. они одиночки по натуре и считают себя выше людей. Часто называют людей "кролями". т.е типа подопытными кроликами.Никто из магов с простыми дружить не будет. Между собой они воюют, а простых людей просто стригут как овец. Это если черные. А если добрые, то их куча, которые проводят всякие нью-эйдж тренинги по открытию третьего глаза за бабло. Так что тоже там не надружишься особо. Забудьте.
 11. Не хотела писать, потому что вижу. что скептиков здесь много, а тема разрослась в непонятную кучу по физике, но напишу всё таки. Есть один простой и надёжный способ проверить, есть маги, колдуны и гадалки ил нет. Способ элементарно простой не требующий ни сил, ни денег. Заключается он в простом. Тот кто упорото просто не верит в магию, заходит на один из черномагический форумов, регится под своим именем, а на аву ставит свою фотку. Потом вычисляет на форуме пару маститых и уважаемых ведьм и магов хамит им напрямую. И ещё лучше намекнуть, что у вас есть деньги, чтоб вам ещё и крадник поставили на деньги. А через полгодика, если будете живы и у вас всё ещё будут деньги оплатить интернет, напишите нам, как там вам живётся-поживается, хорошо ли, иль плохо. Есть ли магия или нет? Ну что, есть смельчаки доказать, что магии не существует?
×