Курс валют в Райффайзен Банку

Онов. Купівля Продаж
Завантажуємо дані...
Більше валют Оновлено

main.organization_bank_info

Повна назва
Публічне Акціонерне Товариство «Райффайзен Банк»
Головне відділення
Телефони
0-800-500-500, (044)490-88-88
Приймає старі купюри
Так (Комісія залежить від характеру і сили пошкодження купюри. Організація залишає за собою право відмовитися від угоди.)

Відділення Райффайзен Банку

Завантажуємо дані...

Запитання та відповіді

Що таке готівковий курс банків?

Це курси, які банк використовує під час обміну у касах відділень.

Що таке безготівковий курс банків?

За цими курсами можна обміняти валюту в онлайн кабінеті банку, зазвичай операція проводиться з однієї картки на іншу. Наприклад, при купівлі долара США клієнт оплачує гривневу картку, а валюту отримує на доларову картку.

Що таке курс конвертації валют за картками?

Це курс, за яким банк здійснює обмін валюти під час оплати карткою, якщо картка відповідає валюті платежа. Наприклад, Ви оплачуєте гривневою карткою покупку за кордоном у доларах США – у цьому випадку банк конвертує гривню за цим курсом.

Чим відрізняється курс карток від онлайн курсу?

Курс конвертації валют за картками відрізняється від безготівкового (онлайн) курсу тим, що перший використовується для торгових операцій (конвертація при купівлі товару), а другий для неторгових операцій (купівля/продаж валюти).

Чим відрізняється курс карт від курсу MasterCard/Visa?

Курси MasterCard/Visa використовуються для торгівельних операцій (конвертація при купівлі товару), якщо використовується екзотична валюта, з якою банк не працює. В інших випадках використовується курс конвертації валют за картками.