Close button
Увага! Затримка інформації про хід торгів на міжбанку в безкоштовній версії сайту 60-90 хвилин. Інформація в режимі реального часу доступна в платній версії. Кому і для чого потрібен платний доступ?

Курс валют на міжбанку 30.11.2023

Валюти Купівля Продаж Середній
USD
36.350
-0.012
36.355
-0.039
36.353
-0.026
EUR
39.760
-0.180
39.770
-0.210
39.765
-0.195
Графік міжбанку
Будуємо графік...
Оновлено
Коментарі до торгів
  • 15:33 Закрили торги на 1 копійку на купівлю та на 4 копійки на продаж нижче, ніж учора. Підсумковий обсяг торгів у системі Bloomberg – 113.1 млн. доларів.
  • 15:02 Пропозиція валюти трохи перевищує попит неї. Обсяг заявок на купівлю – 5.5 млн. дол., на продаж – 6,5 млн. дол.
  • 14:19 Після обіду ситуація не змінилася: угоди відбуваються в тому ж діапазоні.
  • 13:28 В обідню перерву торгівля продовжується в діапазоні 36,35-36,37. Є і охочі купити валюту, і охочі її продати.
  • Більше коментарів

Новиниswitch news

Популярні теми форуму

Запитання та відповіді

Що таке Міжбанк?

Міжбанківський валютний ринок (або просто міжбанк) - це єдина система торгів безготівковою валютою в Україні. У торгах беруть участь всі банки, що мають ліцензію Національного банку на здійснення валютних операцій. Оскільки юридичні та фізичні особи в даний момент не мають права самостійно виходити на міжбанківський валютний ринок, вони змушені користуватися відповідними послугами комерційних банків. Операції на міжбанківському валютному ринку проводяться в інтервалі з 9 до 17 годин (в п'ятницю скорочений робочий день - до 16 годин). Для того, щоб укласти угоду, банки використовують програмне забезпечення Reuters або Bloomberg. У ньому відображаються всі поточні заявки як на покупку, так і на продаж валюти. Банк або виставляє свою заявку на потрібну суму, або підтверджує вже виставлену чужу.

Чому мій банк продає/купує мою валюту на міжбанку за курсом, що відрізняється від тих, що публікуєте ви?

Міжбанк - це ринок для банків. Всупереч загальній думці, заявки клієнтів банків про купівлю / продаж валют на міжбанк не потрапляють. Банки задовольняють заявки самостійно за рахунок заявок інших своїх клієнтів. Наприклад, 100 клієнтів банку захотіли купити 10 000 доларів США і тільки 80 клієнтів захотіли продати валюти на суму 8 000 доларів. В цьому випадку, банк виходить на міжбанківський ринок і купує в іншого банку відсутні 2 000 доларів. Таким чином, курси, за якими банки задовольняють заявки своїх клієнтів не мають ніякого відношення до міжбанку, а визначаються виключно «апетитами» конкретного банку і чим вище ці «апетити», тим сильніше відрізняється курс від реального міжбанківського.

Як продати/купити валюту по реальному міжбанківському курсу?

Крок 1. Якщо ваш банк продає / купує Вам валюту по не вигідному курсу, то не подавайте заявки заздалегідь, як просить Ваш банк, а робіть це після 10 ранку, вказавши в електронній заявці курс, який Вас влаштовує. Для цього Вам знадобитися платний доступ, в якому реальні котирування міжбанку надходять без затримок, в іншому випадку заявка може бути не задоволена тільки тому, що курс уже сильно змінився.

Крок 2. Якщо крок 1 не спрацював і Ваші заявки хронічно залишаються не задоволеними - міняйте банк. Який банк вибрати? Приєднуйтесь до обговорення на нашому форумі в темі «Які банки не наживаються на експортерах і імпортерах».

Які валюти торгуються на міжбанку

На міжбанку торгуються всі валюти. Угоди в основному проходять через долар США: купується долар, а потім по крос-курсу, вже за долар - потрібна валюта.