Мікропозики на карту онлайн

Термін
Термін
  • На день
  • На тиждень
  • На місяць
  • На 3 місяці
  • На 6 місяців
  • На рік
  • Більше, ніж на рік
Підібрано Очистити фільтр
Розкриття фінансування
Сума до 40 тис. грн
Строк до 430 днів
Ставка від 0,01 до 1,00%
РРПС від 449% до 101 451%

Огляд AlexCredit

Сума до 18 тис. грн
Строк до 360 днів
Ставка від 0,01 до 1,00%
РРПС від 1933,14% до 5693,68%

Огляд Finsfera

Сума до 40 тис. грн
Строк до 365 днів
Ставка від 0,01 до 1,00%
РРПС від 1244,55% до 3422,24%

Огляд Selfie Credit

Сума до 40 тис. грн
Строк до 365 днів
Ставка від 0,01 до 2,00%
РРПС від 1 132,58% до 3 845,25%

Огляд Credit7

Сума до 18 тис. грн
Строк до 70 днів
Ставка від 0,01 до 2,50%
РРПС від 3,84% до 114432,08%

Огляд MyCredit

Сума до 23 тис. грн
Строк до 120 днів
Ставка від 0,01 до 0,01%
РРПС від 7500,65% до 36795,19%

Огляд Tengo

Сума до 25 тис. грн
Строк до 365 днів
Ставка від 1,99 до 2,50%
РРПС від 726,35% до 542 068,32%

Огляд SlonCredit

Сума до 20 тис. грн
Строк до 120 днів
Ставка від 0,10 до 2,50%
РРПС від 2428,90 до 3035,72%

Огляд StarFin

Сума до 15 тис. грн
Строк до 30 днів
Ставка від 0,01 до 3,00%
РРПС 42512%

Огляд Microcash

Сума до 25 тис. грн
Строк до 360 днів
Ставка від 0,01 до 2,50%
РРПС від 0,01% до 318589,40%

Огляд Amigo

Увага! Ця сторінка монетизується: якщо ви скористаєтесь послугами однієї з компаній, перейшовши за посиланням з нашого сайту, ми отримаємо грошову винагороду. Це ніяк не впливає на вартість послуги для вас. Порядок виводу пропозицій «За замовчуванням» може носити комерційний характер.

Вся інформація на цій сторінці отримана з відкритих джерел, державних реєстрів, офіційних сайтів компаній та перевірена експертами Kurs Finance.

Малютін Олег Костянтинович

Малютін Олег Костянтинович — Лектор приватних фінансових курсів, що спеціалізується на банківській справі та страхуванні

Опубліковано

Рубан Анатолій Сергійович

Рубан Анатолій Сергійович — Незалежний фінансовий консультант. Кандидат економічних наук, доцент

Відредаговано

Особливості мікрокредитів на картку

Мікрокредит (або мікропозика) — особливий вид кредитування, що передбачає видачу невеликих грошових сум фізичним особам. Зазвичай ліміт становить 1000-15000 гривень, рідше 25000. Стандартний термін — 5-30 днів, але деякі організації дозволяють отримати гроші на 65 діб.

Денна ставка за використання коштів не може перевищувати 1% — цей максимальний ліміт був встановлений Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення державного регулювання ринків фінансових послуг». Втім, крім ставки, МФО можуть стягувати комісію за послуги.

Мікрокредити мають попит завдяки кільком факторам.

Швидкість та легкість отримання мікропозики на карту в Україні

Щоб оформити перший онлайн-кредит в МФО, потрібно лише 10-15 хвилин. Процедуру прискорює реєстрація через «Дію» або BankID — в цьому разі більша частина інформації підтягується автоматично. Якщо МФО використовує автоматизовану систему перевірки заявок, рішення надходить через 1-5 хвилин. Якщо цим займаються співробітники — за 10-30 хвилин.

Якщо рішення буде позитивним, клієнт отримає кредитний договір в електронному форматі. Підписати його можна, вказавши одноразовий код з смс або натиснувши на відповідну кнопку. Кошти нараховуються на карту протягом 3-5 хвилин, рідше — 1-3 години. Це залежить від банку.

При наступному зверненні процедура подання заявки може потребувати лічених хвилин, оскільки вся персональна інформація клієнта вже є в базі.

Можливість взяти кредит з акційною ставкою

Отримати мікропозику можна за акційною ставкою 0,01-0,1% на день. Зазвичай вона пропонується новим клієнтам.

Для постійних клієнтів у межах програми лояльності може діяти пільгова ставка 0,8-0,9%. Також знизити її можна, взявши участь у акції або використавши промокод під час оформлення заявки. Зверніть увагу, що деякі МФО випускають коди на списання частини відсотків за кредит. Такі компанії є у списку на нашому сайті.

Більше про акційні кредити і їх законодавче регулювання читайте тут.

Маленький пакет документів

Для оформлення кредиту в МФО потрібен мінімальний пакет документів: паспорт або ID-картка, а також ІПН. Довідка про доходи чи підтвердження офіційного працевлаштування не потрібні. Втім, зверніть увагу, що користувач все одно повинен мати джерело доходу. На нашому сайті ви також можете більше дізнатися про отримання кредитів без довідки про доходи.

Для чого беруть мікрокредити?

Зазвичай мікрокредити отримують для покриття невеликих термінових розходів, наприклад, оплату оренди житла, ремонт техніки, купівлю ліків, білетів для неочікуваних важливих поїздок тощо. Такий кредит дозволяє розв’язати проблему, що виникла через непередбачувані обставини, або отримати кошти на важливі побутові розходи, якщо ви не вклалися в бюджет до зарплати чи іншого надходження грошей.

Як вибрати організацію, яка надає мікрокредити на картку?

При виборі МФО слід звертати увагу на низку факторів:

  • Наявність ліцензії НБУ. Нелегальні мікрофінансові організації можуть порушувати права клієнта та законодавчі норми, мати приховані платежі та комісії. Інформацію про ліцензію МФО розміщують на своєму сайті. Якщо у вільному доступі її немає, можна подати запит до служби підтримки або просто обрати іншу компанію.
  • Безпека. Потрібно переконатися, що компанія увімкнула SSL-протокол, який шифрує дані клієнта під час передачі на сервер. Якщо це так — перед адресою сайту (у рядку пошуку) буде розміщено піктограму із замочком.
  • Зручність сайту. Інформація щодо ставки, комісій та інших умов кредитування має бути відкритою й легкодоступною, а дизайн — лаконічним, не перевантаженим рекламою та медійними елементами. Бажано, щоб була можливість пройти реєстрацію через BankID. Також перевагою є наявність застосунку для смартфонів.
  • Час роботи. Подати заявку в більшості МФО можна цілодобово, а ось отримати відповідь у деяких з них можна лише у робочий час. Якщо гроші потрібні негайно, обирайте МФО з режимом роботи 24/7 або автоматизованою системою розгляду заявок і виплат.
  • Послуги пролонгації та реструктуризації. Оптимально, коли компанія йде назустріч клієнту і в разі непередбачуваних обставин дозволяє перенести термін виплат.
  • Наявність та розмір комісій. Деякі МФО беруть комісію за відкриття договору, його пролонгацію тощо, і в окремих випадках їх розмір може сягати 20% від суми кредиту.

На нашому сайті розміщено інформацію лише про ліцензійні МФО. Для кожної передбачено детальний огляд, де ви знайдете відомості про робочий час сапорту, наявність комісій, штрафів, умови пролонгації тощо. За допомогою оглядів ви зможете взяти мікропозику на карту на найкращих умовах.

Юридичні аспекти мікрокредитів

Мікрофінансові організації легалізовані в нашій країні. Вони працюють на основі наступної нормативної бази:

МФО відносяться до небанківських фінансових організацій разом з ломбардами та страховими фірмами. Ліцензію на провадження їх діяльності до червня 2020 року видавала Національна комісія фінансових послуг. Наразі регулювання ринку здійснює НБУ.

Згідно з законодавством МФО зобов’язані:

  • захищати персональні дані клієнтів за допомогою SSL-протоколів та інших систем безпеки, і не передавати їх третім особам (за виключенням передбачених законодавством випадків);
  • надавати правдиву вичерпну інформацію про умови кредитування, зокрема річну реальну ставку;
  • не ускладнювати сприйняття інформації, наприклад за рахунок нетипових шрифтів або кольорів тексту;
  • не обмежувати клієнтів в часі, потрібному для ознайомлення з договором.

Нарешті, МФО не мають права вдаватись до неетичних методів стягнення простроченої заборгованості.

Поради щодо оформлення мікрокредиту

Щоб отримати мікропозику, в першу чергу перейдіть на сайт МФО і заповніть анкету. Зазвичай потрібні:

  1. Паспортні дані, адреса прописки та фактичного проживання, склад сім'ї.
  2. Інформація про освіту, місце роботи, рівні доходів і витрат.
  3. Контакти довірених осіб, які можуть підтвердити надані дані (не поручителів).
  4. Скани або якісні фотографії паспорта та ідентифікаційного коду, в деяких випадках також селфі з цими документами.
  5. Реквізити банківської картки.

Чимало компаній пропонує прискорену верифікацію через BankID. Докладніше про цю процедуру можете прочитати тут.

Щоб збільшити шанси на схвалення кредиту, надавайте точні й достовірні відомості. Слідуйте, щоб в ПІБ не було одруківок — це може призвести до автоматичної відмови. Не завищуйте рівень доходів, не приховуйте відкриті кредити в інших компаніях тощо — в цьому випадку МФО може не просто відмовити в наданні коштів, але й внести вас в чорний список.

Які документи потрібні для того, щоб взяти мікрокредит на карту в Україні?

Щоб отримати кредит онлайн на картку, вам знадобиться паспорт (або ID-картка) та реєстраційний номер облікової картки платника податків РНОКПП (він же ІПН). Також користувачеві необхідно мати:

  • банківську картку будь-якого українського банку;
  • активний номер телефону;
  • телефон довіреної особи (не всюди).

Часті причини відмови у наданні мікропозик онлайн

Іноді клієнти замовляють мікрокредит онлайн на картку й отримують відмову. Найбільш розповсюджені причини цього:

  • Неправильно введено дані. Анкету потрібно заповнювати тільки українською мовою. Ваші дані мають бути написані як у паспорті, інакше система їх не прийме.
  • Низький кредитний рейтинг. Спробуйте зменшити суму і подати заявку ще раз.
  • Недостатньо відомостей про клієнта. Слід внести якнайбільше інформації та заповнити навіть необов’язкові рядки. Краще вказати місце роботи (навіть якщо ви влаштовані неофіційно) — так система зрозуміє, що ви маєте постійний дохід.
  • Не погашено борги в інших МФО. За можливістю оплатить їх або подайте заявку на перекредитування в компанії, що пропонує таку послугу.

Дзвінки до служби підтримки не завжди допомагають дізнатись причини відмови. За розгляд заявок у деяких компаніях відповідає автоматична система, і дізнатися, що вплинуло на її рішення, оператори не можуть.

Як повернути мікрокредит?

Ми розібралися, як взяти онлайн-кредит на карту. Тепер дізнаємось, як її погасити. Більшість МФО пропонує такі способи:

  • на сайті організації в особистому кабінеті (банківською карткою);
  • на сайті без авторизації — для цього слід вказати номер договору;
  • за допомогою ресурсу pogashay.com.ua;
  • за реквізитами в касі банку;
  • на пошті, грошовим переказом за реквізитами;
  • готівкою у терміналах.

Дізнатися реквізити для погашення онлайн мікропозики можна на сайті або в особистому кабінеті. Також можна попросити реквізити в оператора сапорта.

Як уникнути прострочення за мікропозикою?

Прострочення кредиту в МФО має кілька негативних наслідків:

  • додаткові витрати — пеня та штрафи;
  • погіршення кредитної історії;
  • в окремих випадках — передача справи до суду.

Якщо кредит погасити вчасно не вдається, потрібно повідомити про це співробітника компанії. Можливі способи розв'язати питання:

  • Пролонгація — відстрочення кінцевої дати договору без штрафних санкцій. Зазвичай продовження доступне на 1-30 днів. Щоб скористатися послугою, слід сплатити відсотки та іноді комісію.
  • Реструктуризація — перегляд умов договору на користь позичальника, наприклад, зниження ставки або зміна принципу нарахування відсотків.
  • Рефінансування — отримання нового кредиту для погашення старого на більш вигідних умовах. Може бути оформлено в тому ж самому або іншому МФО.
  • Консолідація — різновид рефінансування, при якому новий кредит оформляється для погашення одразу кількох заборгованостей.

Перед тим, як отримати кредит в тій чи іншій організації, вивчить її політику роботи з заборгованостями.