Кредит під 0,01% на картку

Термін
Термін
  • На день
  • На тиждень
  • На місяць
  • На 3 місяці
  • На 6 місяців
  • На рік
  • Більше, ніж на рік
Підібрано Очистити фільтр
Розкриття фінансування
Сума до 40 тис. грн
Строк до 210 днів
Ставка від 0,01 до 3,00%
РРПС від 8,12% до 101 451%

Огляд AlexCredit

Сума до 14 тис. грн
Строк до 360 днів
Ставка від 0,01 до 2,20%
РРПС від 9313,47% до 238201,39%

Огляд Finsfera

Сума до 15 тис. грн
Строк до 65 днів
Ставка від 0,01 до 2,50%
РРПС від 3,71% до 196086,56%

Огляд Sos Credit

Сума до 25 тис. грн
Строк до 365 днів
Ставка від 0,10 до 2,50%
РРПС від 3142,15 до 231 843,3%

Огляд KLT Credit

Сума до 50 тис. грн
Строк до 1825 днів
Ставка від 0,01 до 1,50%
РРПС від 3,65% до 53956518,44%

Огляд Creditify

Сума до 27 тис. грн
Строк до 1826 днів
Ставка від 0,01 до 2,10%
РРПС від 1460,26% до 2575,08%

Огляд Moneyveo

Сума до 23 тис. грн
Строк до 120 днів
Ставка від 0,01 до 2,00%
РРПС від 7500,65% до 36795,19%

Огляд Miloan

Сума до 23 тис. грн
Строк до 120 днів
Ставка від 0,01 до 0,01%
РРПС від 7500,65% до 36795,19%

Огляд Tengo

Сума до 20 тис. грн
Строк до 120 днів
Ставка від 0,01 до 1,50%
РРПС до 14964,26%

Огляд Suncredit

Увага! Ця сторінка монетизується: якщо ви скористаєтесь послугами однієї з компаній, перейшовши за посиланням з нашого сайту, ми отримаємо грошову винагороду. Це ніяк не впливає на вартість послуги для вас. Порядок виводу пропозицій «За замовчуванням» може носити комерційний характер.

Вся інформація на цій сторінці отримана з відкритих джерел, державних реєстрів, офіційних сайтів компаній та перевірена експертами Kurs Finance.

Малютін Олег Костянтинович

Малютін Олег Костянтинович — Лектор приватних фінансових курсів, що спеціалізується на банківській справі та страхуванні

Опубліковано

Рубан Анатолій Сергійович

Рубан Анатолій Сергійович — Незалежний фінансовий консультант. Кандидат економічних наук, доцент

Відредаговано

МФО Макс. сума, грн Макс. термін, днів
✅ Moneyveo до 27 000 грн до 1826 днів
7️⃣ Credit 7 до 30 000 грн до 365 днів
💳 MyCredit до 18 000 грн до 70 днів
➕ CreditPlus до 25 000 грн до 365 днів
🍐 Є-Гроші до 30 000 грн до 30 днів
⏱ Швидко Гроші до 30 000 грн до 140 днів
🌐 Finsfera до 14 000 грн до 360 днів
💲 CreditKasa до 20 000 грн до 365 днів
🍉 Miloan до 23 000 грн до 360 днів
🐱 Tengo до 23 000 грн до 120 днів

Що означає «кредит без відсотків»?

У скрутній життєвій ситуації, коли терміново потрібні гроші, кредит може стати зручним рішенням. Проте за користування грошима у більшості випадків передбачена плата, що викликає додаткові проблеми. Позики без відсотків, що видаються МФО та деякими банками, на перший погляд здаються вкрай вигідними. Однак вони теж таять у собі підводні камені, про які ми розповімо у цьому огляді.

Онлайн-кредит під 0 відсотків на картку або готівкою — це акція, за допомогою якої клієнт може оцінити сервіс фінансової компанії. Для банку чи МФО така спеціальна пропозиція також несе вигоду: лояльність користувача та перспективу подальшої співпраці на стандартних умовах. Втім, оформити мікропозику без відсотків взагалі в Україні неможливо: у договорі буде прописана символічна ставка 0,01%, тож бодай якийсь дохід від видачі грошей фінансова організація отримає.

Ключова особливість кредиту онлайн під 0,01 відсоток — видача на короткий термін. Найчастіше це 1-30 днів, і лише деякі компанії готові збільшити цей період до 65 днів. Якщо в договорі зазначений більший проміжок часу (до кількох років), варто розуміти, що спеціальні умови будуть доступні лише протягом обмеженого терміну. Після його закінчення для всієї суми боргу або її решти почне діяти стандартна ставка — 1,5% на день або нижча. Тому взяти кредит на рік без відсотків в абсолютній більшості випадків не вдасться, тільки якщо ексклюзивні умови не схвалить банк.

Також перед тим, як оформити позику на карту без відсотків, важливо ознайомитися з іншими нюансами договору. Часто кредитор бере комісію за оформлення послуги (до 20% від суми), обслуговування рахунку або переказ коштів на картку дебітора. Особливу увагу слід приділити штрафам за прострочення планових платежів. Зазвичай вони розраховуються від усієї суми боргу та нараховуються за кожен день несплати.

Проміжний підсумок: взяти кредит без відсотків може бути вигідно в короткостроковій перспективі, проте вважати таку позику безкоштовною однозначно не варто. Приховані умови та штрафи можуть ще більше погіршити фінансове становище неуважного користувача.

Де можна взяти кредит під 0,01% на картку

Як вже було згадано, взяти онлайн кредит без відсотків на картку можна в банку чи мікрофінансовій організації (МФО).

У банку позику без переплат можна отримати завдяки картці з фіксованим лімітом. Він визначається рівнем доходу та кредитною історією дебітора. Пересічним користувачам зазвичай доступно 6000-15 000 грн. Пільговий період погашення становить до 60 днів. Щоб отримати стандартний кредит під 0,1 відсотка в банку на більшу суму, знадобиться надати великий пакет документів, включно з довідкою про доходи. У деяких випадках можуть знадобитися поручителі, а саме рішення про видачу грошей прийматиметься протягом кількох днів.

Якщо ситуація не дозволяє збирати документи та чекати, простіше буде звернутися до МФО. Такі компанії в порівнянні з банками мають низку переваг:

  • оформлення кредиту може відбуватися повністю онлайн;
  • від клієнта потрібен мінімум документів;
  • заявка обробляється протягом 20 хвилин;
  • гроші надходять на картку будь-якого українського банку;
  • користувачам часто доступна пролонгація позики;
  • умови кредитування у багатьох МФО покращуються завдяки акціям.

У більшості українських мікрофінансових організацій можна взяти перший кредит без відсотків. На решту позик буде діяти стандартна ставка. Однак для постійних позичальників доступ до пільгових умов кредитування часто можливий завдяки використанню промокодів та участі в програмі лояльності. Також МФО охоче видають гроші без довідок про доходи та поручителів. Позичальнику достатньо надати паспорт та ІПН, а також володіти рахунком в українському банку та мобільним номером.

Взяти кредит під 0 відсотків на картку без дзвінків та відвідувань офісу в МФО набагато простіше, ніж у банку. Однак ця простота та швидкість видачі позик компенсуються вищими відсотковими ставками (до 1,5% на день за стандартних умов) та наявністю серйозних штрафів за прострочення платежів.

Хто може отримати онлайн-позику без відсотків?

В Україні безвідсотковий кредит може отримати будь-який громадянин віком від 18 років. У деяких випадках позички доступні особам, які мають право на постійне проживання в країні.

Якщо банки зазвичай вимагають наявності офіційного працевлаштування у клієнтів, то в МФО ця умова практично не зустрічається. Однак для своєчасного погашення боргу все ж таки рекомендується мати постійне джерело доходу. Також у багатьох фінансових компаніях існують спеціальні програми для студентів, пенсіонерів, осіб, які перебувають у декретній відпустці, та інших категорій клієнтів — такі пропозиції дозволяють швидко взяти кредит під 0,01 відсотка.

При цьому на сайтах деяких МФО можуть бути встановлені вікові ліміти для позичальників — 65-75 років. Не зможе отримати мікрокредит без відсотків і користувач з критично поганою КІ. У найкращому випадку МФО схвалить для нього позику зі стандартною ставкою або менш вигідними умовами, ніж ті, що були запитані. Якщо кредитна історія зіпсована не надто сильно, розраховувати на кредит під нуль відсотків все-таки можна.

Типові умови одержання кредиту під 0,01%

🔞 Вік позичальника 18+
💲 Процентна ставка 0,01-1,5% на день
💵 Максимальна сума кредиту До 20 000 грн
⏳ Строк кредиту 1-30 днів (у поодиноких випадках до 65 днів)
⏱ Розгляд заявки Протягом 20 хвилин
📃 Вимоги Паспорт, ІПН, карта будь-якого українського банку, мобільний номер
💳 Спосіб отримання На карту Visa/Mastercard, готівкою
📂 Додаткові документи При оформленні в МФО — не потрібні
При оформленні в банку — довідка про доходи, наявність заставного майна та/або поручителів
📒 Кредитна історія Впливає на результат розгляду заявки та видачу позики у банку або МФО

Оформлення «кредиту без відсотків»

У більшості МФО можна оформити лише першу позику без відсотків. Таке вітальне заохочення дозволяє новим клієнтам оцінити сервіс компанії та вирішити свої поточні фінансові проблеми без переплат. Фінансова організація, своєю чергою, перевіряє платоспроможність і дисциплінованість дебітора. Наприклад, якщо у нього вже погана КІ й він прострочить новий кредит, у наступній позиці йому вже може бути відмовлено.

Процедура оформлення першої позики під 0 відсотків на картку така:

  1. Вибрати МФО із потрібними умовами на нашому порталі.
  2. Клацнути «Отримати кредит» навпроти неї.
  3. Вказати суму та строк погашення кредиту в калькуляторі на сайті компанії.
  4. Натиснути «Отримати гроші».
  5. Ввести мобільний номер та підтвердити його за допомогою коду з SMS.
  6. Заповнити анкету нового клієнта, вказавши в ній особисту інформацію, відомості про соціальний статус, сімейний стан, місце роботи тощо.
  7. Пройти верифікацію через BankID або форму для надсилання фото документів.
  8. Прив'язати до облікового запису банківську картку, на яку надходитимуть кошти.
  9. Надіслати геолокацію пристрою, якщо потрібно.
  10. Відповісти на запитання менеджера МФО телефоном, якщо компанія використовує такий метод перевірки.

Заявка на мікропозику під 0,01% буде надіслана. В середньому на її обробку піде 5-10 хвилин. За цей час система перевірить відповідність наданих даних зазначеним у реєстрі, а також оцінить кредитну історію дебітора. Результатом стане або схвалення позики, або відмова. Для отримання грошей у разі позитивної відповіді залишиться укласти договір — електронний чи паперовий. У ньому будуть зафіксовані сума, термін кредитування, ставка (0,01% на день або вища), всі можливі комісії та штрафи. Рекомендуємо підписувати контракт лише після уважного вивчення умов.

Наскільки законне кредитування під 0,01%?

Це питання може виникнути закономірно, оскільки кредит на місяць без відсотків чи з мінімальною оплатою виглядає підозріло вигідно.

Поспішаємо вас заспокоїти: діяльність МФО в Україні є абсолютно легальною. Кожна така компанія зареєстрована як юрособа, сплачує податки та працює за ліцензією Нацкомфінпослуг чи НБУ. Інформація про останню публікується як на сайті фінансової організації, так і у реєстрі Нацбанку. Однак якщо ви знайшли МФО, що не має дозвільного документа, ми категорично не рекомендуємо користуватися її послугами — це може бути небезпечно для персональних даних та фінансів.

Як ми писали вище, більшість МФО видають лише перший кредит під 0%. Для решти позик встановлюється досить висока відсоткова ставка — до 1,5% від взятої суми на день. Видача дешевої позики служить для компанії чудовим маркетинговим інструментом. Клієнт отримує гроші, а потім повертає практично ту саму суму. Побачивши чесність МФО, дебітор стає до неї лояльнішим і надалі починає користуватися її послугами на загальних умовах. Само собою, він може подати заявку в іншу компанію й отримати нову мікропозику під 0 відсотків. Однак практика показує, що довіра до кредитора часто стає більш вагомим фактором для розв’язання подальших фінансових проблем.

Чи можна взяти кредит під 0,01%, якщо вже брали кредит у МФО?

Зазвичай у кожній МФО можна отримати лише один кредит під 0% на картку. Така щедра ставка встановлюється у межах вітальної пропозиції, а не на регулярній основі. Виняток — акції та бонуси для постійних клієнтів. З їхньою допомогою можна знижувати відсоткову ставку, збільшувати суму позики або термін її погашення, отримувати доступ до пролонгації без комісії тощо.

Щоб отримати безвідсоткову позику з великою ймовірністю, рекомендуємо звернутися до МФО, в якій ви ще не брали кредит.

Законодавче регулювання кредитів без відсотків на картку

До 2023 року державний контроль за роботою мікрофінансових організацій здійснювався не належним чином. Ринок не був стандартизований, а тому кожна компанія могла встановлювати власні відсоткові ставки, штрафи та додаткові умови мікрокредитування.

Це призводило до того, що клієнти МФО через неуважність і бажання якнайшвидше отримати гроші наражали свій фінансовий добробут на ще більшу небезпеку. Судова практика не змогла врегулювати проблему, оскільки підписання кредитного договору було добровільним рішенням кожного з позичальників.

Проте 21 грудня 2023 року Президент підписав законопроєкт №9422, яким були врегульовані деякі аспекти роботи фінансових компаній:

  • Для всіх кредитних продуктів, крім тих, що забезпечені заставою, іпотекою чи правом довірчої власності, має прописуватись розмір денної процентної ставки.
  • Максимальну денну ставку було встановлено на рівні 2,5%. Через 120 днів вона була знижена до 1,5%, а через наступні 120 днів зменшиться до 1%.
  • Кожне МФО тепер має передавати відомості про позики клієнтів принаймні одному кредитному бюро. Так всі учасники фінансового ринку зможуть адекватно оцінювати платоспроможність потенційних дебіторів.
  • Заборонене продовження кредитного договору в односторонньому порядку.

Нові повноваження контролю за сферою отримав Нацбанк. Наприклад, тепер він може встановлювати додаткові критерії для оцінки кредитоспроможності позичальника та розрахунку денної процентної ставки.

Погашення безвідсоткового кредиту

Деякі дебітори вважають, що МФО, які видають кредити під 0,01% на день, лояльно ставляться до боржників. Це вельми хибна думка. Саме для безвідсоткових позик часто встановлюються жорсткі штрафи, пеня та комісії за несвоєчасне погашення. Логіка тут проста: компанія не вимагає високої плати за користування грошима, а тому очікує, що їх буде повернуто вчасно.

Для внесення платежу за мікропозикою можна використати:

  • розділ «Повернути кредит» або аналогічний на сайті МФО (онлайн-оплата без авторизації);
  • фінансовий інтерфейс в особистому кабінеті;
  • один з українських платіжних сервісів, який співпрацює з компанією;
  • термінал самообслуговування EasyPay, City24 чи іншого оператора;
  • касу будь-якого українського банку (реквізити зазначаються в контракті).

Чимало МФО також мають офіси в різних містах України. Якщо така послуга надається, можна передати готівку співробітнику компанії, назвавши номер договору.

Важливо: деякі сервіси беруть комісію за проведення транзакції. Її розмір важливо врахувати, оскільки до МФО має надійти сума, зазначена в контракті. В іншому випадку платіж буде вважатися неповним, що потенційно може призвести до нарахування пені та збільшення процентної ставки. Якщо ви сумніваєтеся, яка має бути сума, зверніться до служби підтримки фінансової компанії. Її співробітник не тільки проведе розрахунок, а й підкаже оптимальний спосіб оплати.