Close button

"Аталанта" в меншості вириває перемогу

Команда українського півзахисника Руслана Малиновського, "Аталанта", вийшла в півфінал Кубка Італії з футболу, повідомляє Курс Украины.

У матчі 1/4 фіналу, який пройшов у Бергамо, колектив Гасперіні здобув перемогу над римським "Лаціо": 3-2.

Відкривши рахунок на 7-й хвилині, зусиллями Джімшіті, вже до 34-й "Аталанта" виявилася в ролі наздоганяючих: Мурік і Ачербі вразили ворота П'єрлуїджі Голліні і вивели "Лаціо" в лідери.

Однак на 37-й хвилині українець Малиновський зрівняв рахунок, а на 57-й Міранчук забив переможний м'яч.

Що цікаво, з 54-ї хвилини "Аталанта" грала в меншості: за фол останньої надії пряму "червону" картку отримав Хосе Паломіно.

Нагадаємо, у другому чвертьфіналі сьогоднішнього дня, силами поміряються туринський "Ювентус" і СПАЛ.