Close button

Артета тягне на дно? "Арсенал" зазнав чергової поразки

Сьогодні, 2 лютого, у рамках 22 туру чемпіонату Англії з футболу "Вулвергемптон" приймав лондонський "Арсенал", повідомляє Курс Украины.

"Каноніри" відкрили рахунок вже на 32-й хвилині - відзначився Ніколя Пепе, втім, господарі відігралися ще у першому таймі: на 45+3 бразильський захисник лондонського клубу Давид Луїс порушив правила у власному штрафному, заробивши і пенальті для команди, і видалення для себе. Реалізував стандарт Рубен Невіш на 45+5-й хвилині: 1-1 до перерви.

А вже на 49-й хвилині досвідчений португалець Моутінью вивів "Вулвергемптон" уперед.

Однак і це було ще не все: на 72-й хвилині воротар лондонців Лено зіграв рукою за межами штрафного майданчика - ще одна пряма червона картка. Так що догравати "Арсеналу" довелося в дев'ятьох.

Підсумок: вольова перемога "Вулвергемптона": 2-1.

Господарі порівнюються з "Крістал Пелес" за очками - тепер у обох команд їх 26 і вони ділять 13-14 місця в таблиці.

А ось команда Мікеля Артети з 31-м балом поки залишається на 10-му рядку. Втім, в разі перемоги "Лідса" або "Саутгемптона" у звітному турі, "каноніри" опустяться в другу половину таблиці. Відставання ж легендарного клубу з північного Лондона від лідируючого "Манчестер Сіті" на даний момент складає вже 13 очок...