Close button

Чемпіонат Італії: Кріштіану Роналду приносить "Ювентусу" перемогу

Сьогодні, 22 лютого, в італійській Серії А відбувся матч 23-го туру в якому туринський "Ювентус" приймав "Кротоне", повідомляє Курс Украины.

"Стара синьйора" володіла м'ячем 60 відсотків ігрового часу та нанесла лише у створ воріт Алекса Кордаза 8 ударів, в той час як "Кротоне" з 15 ударів по воротам Буффона лише 2 рази попал у створ.

Реалізувати свою перевагу господарі змогли ще у першому таймі: на 38-й хвилині, після пасу Алекса Сандро, рахунок відкрив Кріштіану Роналду, а на 45+1-й один з кращих футболістів XXI сторіччя подвоїв кількість забитих м'ячів у цьому матчі (цього разу пас на рахунку Аарона Ремзі).

У другій половині "Ювентус" довів рахунок до крупного: 3-0 (відзначився Маккені).

Команда з Турину знаходиться на 3-му місці та лише до 4 балів скорочує відставання від "Мілана", що посідає другу сходинку. "Кротоне", з 12-ю балами, замикає таблицю Серії А.