УПЛ: син легенди "Динамо" допоміг "Десні" повернутися у трійку - огляд матчу

Сьогодні, 26 лютого, у чемпіонаті України з футболу пройшов стартовий матч 16-го туру в якому чернігівська "Десна" у Києві приймала "Інгулець" (Петрове), повідомляє Курс Украины.

На 34-й хвилині, після пасу Мостового рахунок відкрив Тотовицький.

У другому таймі Гітченко подвоїв перевагу "Десни" (цього разу асистентом виступив Гуцуляк), а на 83-й хвилині Єрмаков довів рахунок до крупного: 3-0 на користь чернігівців, які (щонайменше до гри "Шахтар" - "Зоря") повертаються на третє місце у таблиці.

Цікавими є два факти: 28-річний захисник сіверян Віталій Єрмаков у цьому матчі забив свой перший м'яч в еліті українського футболу, а 20-річний півзахисник "деснянців" Денис Демяненко, який на 90+7 хвилині замінив Владислава Огірю, дебютував у дорослій Прем'єр-Лізі.

Відзначимо, що Демяненко-молодший є сином легендарного екс-захисника збірної СРСР та київського "Динамо", володаря Кубка Кубків-86 Анатолія Демяненка.

Також нагадаємо, що юніори "Десни" сьогодні також встановили особистий рекорд.