"Аталанта" наздоганяє "Ювентус", Коваленко залишається у запасі

Сьогодні, 12 березня, у матчі 27 туру чемпіонату Італії з футболу "Аталанта" (Бергамо) приймала "Спецію", повідомляє Курс Украины.

Обидва українці у складі "Аталанти" — Руслан Маліновський та Віктор Коваленко потрапили у заявку, проте залишилися у запасі.

Вирішальним у матчі стали дві хвилини: на 53-й Пашаліч відкрив рахунок, а на 55-й Мур'єль його подвоїв.

На 66-й хвилині Маліновський замінив на полі Іличича, й вже за присутності українця, на 72-й хвилині, після паса Сапати, Пашаліч оформив дубль.

Втім, "Спеції" вдалося уникнути розгрому: на 81-й хвилині Пікколі відправив у ворота Спортьєлло "гол престижу": 3-1 на користь "Аталанти".

Додамо, що Віктор Коваленко так й не з'явився на полі.

Таким чином команда з Бергамо набирає 52 очки - стільки ж, скільки "Ювентус", що займає третю поточну сходинку (щоправда "стара синьйора" зіграла на два матчі менше), а "Спеція" з 26 очками розташовується на 16-й позиції.