"Ліверпуль" виграє 108-хвилинний "марафон" у "Вулвергемптона"

Напередодні, 15 березня, у 28-му турі чемпіонату Англії з футболу "Вулвергемптон" приймав "Ліверпуль", повідомляє Курс Украины.

Команди видали, у цілому, рівний матч. Про що свідчить статистика: 53 на 47 % - володіння м'ячем на користь господарів, 5-4 — за ударами у створ.

Тож вирішальним став більш високий клас у реалізації своїх моментів. На 45+2-й хвилині, після пасу Мане, гол у ворота португальського воротаря "вовків" Руя Патрісіу відправив португальський нападник "Ліверпуля" Діогу Жота. Цей м'яч так й став єдиним у матчі. 1-0 на користь "червоних".

Закінчення поєдинку затягнулося через травму воротаря господарів Руя Патрісіу та допомоги, яку надавали голкіперу - лише на 90+11-й хвилині замість Патрісіу вийшов Радді.

Після цього поєдинку "Вулвергемптон" залишається на 13-й сходинці, а "Ліверпуль" підіймається на шосту.