Close button

Врятувалися за 5 хвилин: "Восход" виграє принциповий матч — відеоогляд

У Вищій лізі чемпіонату України з футболу серед жінок розпочалися матчі другого етапу, повідомляє Курс Украины.

На цій стадії боротьбу за національне "золото" продовжили 6 колективів. Центральним можна було назвати протистояння 3 та 4 команд у таблиці - "Восход" (Стара Маячка) приймав "Маріуполь". Наприкінці першого тайму Марина Погрібняк вивела гостей уперед.

Проте на 78-й хвилині камерунська легіонерка Жозефіна Нганді рахунок зрівняла, а на 83-й гол Наталії Аілінкій, приніс перемогу "Восходу": 2-1. Тепер команда зі Старої Маячки відірвалася від конкуренток вже на 9 балів.

В інших поєдинках харківський "Житлобуд-1" вдома "декласував" львівські "Карпати": 6-0, а "Ладомир" (Володимир-Волинський) на виїзді крупно поступився лідеркам турніру з "Житлобуду-2": 0-4.