Топ-20 найпопулярніших кросоверів і SUV в Україні

Топ-20 найпопулярніших кросоверів і SUV в Україні

Цієї зими погода лише кілька разів нагадувала про те, що слід залити "незамерзайку" в систему склоомивача, не варто зволікати з "перевзуванням" автомобіля, а іноді і використовувати гуму з шипами. Причому навіть щоб виїхати зі стоянки біля власного будинку, повідомляє Auto RIA.

А наскільки в цьому сезоні будуть актуальними машини зі збільшеним кліренсом і системою повного приводу? У питаннях метеорології ми не дуже сильні, - доводиться покладатися на вже кимось підготовлені прогнози погоди. Однак, як автомобілісти, точно знаємо: був би позашляховик, а бездоріжжя для нього завжди знайдеться! І що б хто не говорив - "джип" це зручно, практично і більш безпечно. Тому - до вашої уваги черговий огляд ринку сегменту SUV, за підсумками торгів і "пригону" в листопаді 2020 року, за даними ДСЦ МВС.

553762787f83d85d99e73.png

Уподобання українських автомобілістів, якщо порівняти цю добірку з попередньої, не надто змінилися - чітко зафіксував свою лідерську позицію американський Nissan Rogue разом з європейським аналогом X-Trail, так само як і кілька наступних моделей, які вже кілька місяців поспіль тримаються в верхівці рейтингу.

ca72e5c2ab6bd9dfb0308.png

Взагалі ж сегмент кросоверів досить цікавий: чимало моделей, які не потрапили на слайди з б / у авто, серед нових присутні в першій десятці, а можуть навіть випереджати за кількістю проданих машин автосалонами вторинний ринок - наприклад, як це з Renault Duster.

Також варто відзначити, що "Топ-20 кросоверів" не має вузького сегментування, в якому переважали б "справжні" позашляховики, або, наприклад, виключно компактні кросовери для міста. Попит є на все - від недорогих ВАЗ "Нива", до "люксових" BMW X5 або Audi Q7.

Новини

analytics