Перейти до вмісту
Дух Форума

Finly.exchange

Рекомендовані повідомлення

Гість Oleksii

Лучшая обменка, работаю только с ними 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, пожалуйста, этот обменник есть на каких-то мониторингах? А то курс usdt trc20 - карта UAH (как пример) 38грн, а на самом известном мониторинге максимум 37 грн.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Данил

зробив обмін BTC на Приват24 
Досить швидко за 6хв  гроші на карті

Screenshot_12.png

сделана.png

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Kirilll

Все пройшло добре. Заявка 757

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Анфиса

Мне понравился этот обменник! Хороший курс, удобный и понятный интерфейс. Обмен был быстрым и без проблем. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Dma

Отличный сервис! Выгодный курс, быстрая обработка. Потратил всего 10 минуты при обмене.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість антон

Отличный сервис, быстрое обслуживание и низкая комиссия. Советую всем!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Павло

Курс обміну вигідний, комісія невелика, інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, кошти на карту зарахувалися оперативно. Не знаю чи це найкращий обмінник, яким я коли-небудь користувався, проте, враховуючи вищезазначені переваги, наступного разу я скористаюся саме ним.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Андрiй

Вражаюча якість обслуговування та швидке виконання замовлення - ось що робить Finly.exchange найкращим обмінником! Їхній відмінний курс обміну та неперевершений сервіс зачаровують мене з кожним разом. Finly.exchange - це справжня перлина серед обмінників. Команда цього обмінника досконало розуміє потреби своїх клієнтів та надає найшвидші та надійні послуги. За кілька хвилин моє замовлення було виконано, що приємно здивувало мене. Їхня професійність та ефективність наводять на думку, що вони справжні фахівці у своїй справі. Окрім швидкості, я також хочу зазначити, що курс обміну в Finly.exchange є одним з найкращих на ринку. Вони завжди пропонують конкурентоспроможні та вигідні курси, що дозволяє мені зекономити гроші при обміні валют.

Бажаю Finly.exchange подальших успіхів і процвітання! Хай їхній обмінник продовжує радувати своїх клієнтів високоякісним сервісом та вигідними умовами обміну. 🧐

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ви не авторизовані. Якщо у вас є акаунт, будь ласка, увійдіть.
Відповісти в тему...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Вставити у вигляді звичайного тексту

  Дозволено не більше 75 смайлів.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

Завантаження...

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×