Перейти к содержимому

Вся активность

Эта лента обновляется автоматически     

 1. Последний час
 2. Юмор (без политики)

 3. Политический юмор

 4. Юмор (без политики)

 5. В Украине массовка состояла из офисного планктона и мелких коммерсантов из ЗУ. В США из хипстеров. Нет связки с бедностью. Есть целевая группа для обработки. А что ей расскажут - дело 10-ое.
 6. Керченский мост (опрос)

  Интересно бы услышать мнение украинских экспертов-геодезистов и мостостроителей. Наверняка, на стыке тектонических плит строится мост)
 7. Сегодня
 8. Политическая ситуация в Украине (общая ветка)

  Извините, а что хотелось бы? Переговоров или чего? Просто в Минске они не один год пытаются о чем-то договариваться и толку нет.
 9. В Одессе и Черноморске землятресение

  Днем,в Ильичевске,слышала странный гул,с моря как бы.Слегка завибрировали окна открытые на форточку.Гулу удивилась,ветра порывистого не было.А вот толчков не почувствовала.1 этаж.
 10. В Украине подорожал автогаз

 11. Прогноз курса доллара к гривне

  Только надо учитывать, что экспортеры не горят желанием продавать по невыгодному курсу. Поэтому, на низах заводят валюту только по своим потребностям. Плюс, ещё есть возмещение НДС, которое "спасает" экспортеров от продаж валюты по невыгодному курсу.
 12. Компанія «Оліяр» розширює виробничі потужності У селі Ставчани Пустомитівського району на Львівщині відкрили нові виробничі потужності ПП «Оліяр». Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА. «Це сучасне виробництво завдяки інвестиціям у сумі 100 млн грн збільшить кількість працівників до 800 чоловік.», — наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка. До складу виробничих потужностей підприємства входять олійно-екстракційний завод, завод рафінації і дезодорації та цех фасування. Компанія провела реконструкцію олійно-екстраційного заводу, де встановили сучасне обладнання провідних світових виробників, яке вирізняється енергозбереженням і зводить до мінімуму шкідливий вплив на навколишнє середовище, але при цьому зберігаються високі показники продуктивності та якості продукції. Потужність заводу з виготовлення рафінованої олії — 300 тонн на добу. За потужністю виробництва компанія посідає третє місце в Україні серед виробників рафінованої соняшникової олії. На новому олійно-екстраційному заводі діє елеватор для зберігання насіння олійних культур місткістю 34,4 тис. м3. Сума залучених коштів у реконструкцію та модернізацію олійно-екстракційного заводу становить €4 млн. (с) Agravery
 13. Сегодня 25 апреля, в нескольких районах города Одессы было землятресение, также жители города Черноморска ощутили довольно сильные толчки. По ощущениям, вероятнее всего, землетрясение было — 3 балла. Сработали сигнализации автомобилей. Существует предположение, что это отголоски землетрясения, которое случилось в городе Новороссийске этим утром. «Скорее где-то в Черном море был толчок и побережье его ощутило», пишет Антон Чадский в Фейсбук Жители центра города, в районе парка Шевченко , отметили, что подземные точки были такой силы, что дрожали стены. Также, одесситы рассказывают, что «трясло» в районе Большого Фонтана Некоторым одесситам довелось ощутить землетрясение находясь, как говорится, в дороге «Черёмушки ехал через горбатый мост», — пишет Андрей Ефимов
 14. «НІБУЛОН» завершив черговий етап днопоглиблення Південного Бугу 4 квітня 2018 року «НІБУЛОН» завершив виконання чергового етапу днопоглиблювальних робіт на Південному Бузі. Незважаючи на несприятливі погодні умови: низькі температури і вітер, днопоглиблювальні роботи виконувалися за запланованим графіком та завершилися до початку нересту, як і було обіцяно раніше. Роботи виконувалися за допомогою унікального самохідного надпотужного днопоглиблювального судна «Миколаївець», збудованого минулого року на суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» для днопоглиблення Дніпра, Південного Бугу, а також акваторії портів та терміналів з метою забезпечення ефективної роботи флоту компанії.4 квітня 2018 року. Роботи на Костянтинівському перекаті, найбільшому лімітуючому перекаті Південного Бугу на ділянці від м. Вознесенськ до м. Миколаїв, розпочалися 30 грудня 2017 року. Як і було заплановано, за три місяці компанії «НІБУЛОН» вдалося збільшити гарантовану глибину суднового ходу на перекаті з 2 м до 2,5 м. Загальна довжина ділянки днопоглиблення на перекаті становить 2,3 км. Виконання компанією днопоглиблення дозволить завантажити до повної вантажомісткості несамохідні судна проекту В2000, що були спеціально збудовані для використання на Південному Бузі, а отже, і скоротити кількість виконуваних барже-рейсів та витрати на транспортування. Окрім того, це вивільнить буксири і несамохідні судна компанії для виконання інших рейсів. (c) Нибулон
 15. WMCurrency.com

  Полтора часа после оплаты написано, что ждут оплату... Поддержка молчит, в общем настораживает контора...
 1. Загрузить больше активности
×