Close button

ЗМІ: В Іспанії злочинна група грабувала будинки біженців з України

ЗМІ: В Іспанії злочинна група грабувала будинки біженців з України
Фото: Скріншот

Іспанська поліція заарештувала членів злочинного угруповання, яке грабувало будинки біженців, які втекли від війни в Україні, і викрало речі на суму понад 1 мільйон євро, повідомляє Європейська правда.

Про це повідомляє The Local.

"Десять підозрюваних спеціалізувалися на таких жертвах, оскільки вони зазвичай привозять усі свої заощадження і цінності", - йдеться в заяві іспанської поліції.

Передбачається, що зловмисники проникли в сім будинків українських біженців у східних провінціях Аліканте і Мурсія на середземноморському узбережжі Іспанії.

Поліція заявила, що їм вдалося знайти вкрадені речі та готівку на суму 1,25 млн євро, включно з колекцією марок вартістю приблизно півмільйона євро, ювелірними виробами та комп'ютерами.

Банду підозрюють у використанні трекерів, встановлених на автомобілях жертв, щоб вивчати їхній розпорядок дня і визначати, коли їх немає вдома.

Поліція повідомила, що в рамках розслідування було заарештовано сімох українців і трьох росіян, і не виключила, що буде знайдено нових жертв і проведено нові арешти.

Іспанія прийняла 160 000 українських біженців, яким було надано тимчасовий захист після втечі з охопленої війною країни.

Новини

Популярні теми форуму

analytics