Close button

Фіцо назвав корупцію в Україні перешкодою для подальшої допомоги – ЗМІ

Фіцо назвав корупцію в Україні перешкодою для подальшої допомоги – ЗМІ
Фото: facebook.com/robertficosk

На зустрічі лідерів ЄС у четвер в Брюсселі прем’єр Словаччини Роберт Фіцо виступив із застереженням щодо виділення подальшої фінансової допомоги Києву через корупцію в Україні. Про це стало відомо виданню Politico, повідомляє Європейська правда.

За словами президента Європейської ради Шарля Мішеля, під час обговорення перегляду бюджету ЄС було досягнуто загального консенсусу щодо виділення Україні додаткових 50 мільярдів євро.

Однак новопризначений глава словацького уряду у цьому контексті згадав про українську корупцію як про перешкоду.

"За словами представника ЄС, який був поінформований про переговори, прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо у своєму виступі попередив про корупцію в Україні, зазначивши, що йому буде важко пояснити на батьківщині додаткові витрати на Україну", – зазначило видання.

За словами словацького видання Dennik N, Фіцо охарактеризував Україну як "одну з найбільш корумпованих країн світу".

У четвер лідери Євросоюзу вперше обговорили прохання Єврокомісії до держав-членів надати додаткові 66 мільярдів євро до довгострокового бюджету на 2021-2027 роки. Із них 50 млрд євро хочуть виділити для України.

Нагадаємо, Фіцо перед від’їздом на саміт заявив, що не хоче підтримувати санкції проти Росії без оцінки їхнього впливу на окремі країни ЄС, та що не збирається підтримувати допомогу Україні зброєю.

Новини

Популярні теми форуму

analytics