Close button

Чому переговори між Ізраїлем та ХАМАС щодо заручників зірвалися: ЗМІ дізналися причину

Чому переговори між Ізраїлем та ХАМАС щодо заручників зірвалися: ЗМІ дізналися причину
Фото: rainwiz

Переговори представників Ізраїлю та ХАМАС щодо звільнення заручників зайшли в глухий кут, оскільки бойовики відмовилися гарантувати, що відпустять велику кількість іноземців, повідомляє РБК-Україна.

Про це повідомляє NBC News.

Видання уточнює, що інформацію про причину провалу переговорів надав неназваний колишній американський чиновник.

"ХАМАС наполягає на отриманні палива... Ізраїльська та американська сторони, а також інші країни хочуть звільнити велику кількість своїх громадян", - розповів він.

При цьому ексчиновник з США та неназваний ізраїльський дипломат заявили виданню, що переговори провалилися перед тим, як Ізраїль вирішив розширити свою наземну операцію у Секторі Газа у п'ятницю, 27 жовтня.

"У четвер переговори йшли дуже добре, і переговорники сподівалися, що у вихідні вдасться досягти угоди. Однак на початку п'ятниці виникли розбіжності, які призвели до того, що переговори зупинилися", - заявив дипломат.

За даними NBC, переговори між Ізраїлем та ХАМАС про звільнення 239 заручників, у тому числі дітей та старих людей, тривають з того часу, як бойовики вторглися до Ізраїлю 7 жовтня. Приблизно половина полонених - це люди з паспортами 25 іноземних держав.

Розширення наземної операції Ізраїлю

Нагадаємо, у п'ятницю, 27 жовтня, Ізраїль почав посилено атакувати Сектор Газа. Також в Армії оборони Ізраїлю заявили про розширення наземної операції.

При цьому, як зазначають у ЦАХАЛ, у ніч проти 30 жовтня до Сектору Газа відправили додаткові війська для продовження операції.

Територію Сектору Газа атакують не лише за допомогою наземних сил, для цього також залучають авіацію та флот.

Новини

Популярні теми форуму

analytics