Close button

Німеччина готова обміняти Taurus на ракети для України – Spiegel

Німеччина готова обміняти Taurus на ракети для України – Spiegel
Фото: Boevaya mashina

Німеччина розглядає свою участь у постачанні крилатих ракет в Україну шляхом обміну ракетами з союзниками по НАТО. Про це пише видання Spiegel, повідомляє Європейська правда.

За повідомленням інформаційної агенції DPA, на обговоренні перебувають плани постачання крилатих ракет Taurus зі складів Збройних сил Німеччини партнерам по НАТО, таким як Велика Британія чи Франція. Натомість ці країни, отримавши Taurus, могли б передати до України більше своїх крилатих ракет, які вони вже постачають.

Посилаючись на дипломатів і представників уряду, німецька газета Handelsblatt повідомила, що Велика Британія вже запропонувала поставити Україні більше своїх крилатих ракет Storm Shadow в обмін на Taurus від Німеччини. 

У канцелярії в Берліні у середу не захотіли коментувати це повідомлення. Однак, за даними Spiegel, уряд Олафа Шольца не відкидає такої ідеї.

"Німецький уряд відкритий до такого кільцевого обміну. Кажуть, що він веде переговори з Лондоном", – повідомило видання з посиланням на власні джерела.

Україна офіційно звернулася до німецького уряду з проханням надати крилаті ракети Taurus ще у травні минулого року. Ця зброя здатна з високою точністю вражати цілі на відстані до 500 кілометрів. 

На початку жовтня канцлер Олаф Шольц вирішив поки не постачати Україні жодної з цих крилатих ракет. Причиною цього стало побоювання ударів по території РФ і подальшої ескалації війни.

Новини

Популярні теми форуму

analytics