Close button

Зеленський висловився про ідею Джонсона розділити допомогу Україні та Ізраїлю

Зеленський висловився про ідею Джонсона розділити допомогу Україні та Ізраїлю
Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський назвав "ганьбою для миру" та "чистою політикою" рішення спікера Палати представників Конгресу США Майка Джонсона відокремити допомогу Ізраїлю від України у відповідному законопроєкті. Про це він заявив в інтерв'ю PBS News, повідомляє Ліга.net.

Журналістка нагадала, що Джонсон цього тижня заявив, що Палата представників спробує проголосувати за допомогу Ізраїлю, але "залишається незрозумілим, чи увійде туди допомога Україні".

Зеленський заявив, що це "дивно".

Відповідаючи на запитання чому, президент сказав:

"Це говорить про те, що це питання не безпеки тоді. Це геть чиста політика. І, якщо чесно, це ганьба для світу, і просто ганьба для демократії і для всіх тих, хто про демократію тільки говорить".

За його словами, якщо Конгрес винесе на голосування окремо допомогу Україні, і окремо допомогу Ізраїлю, це матиме під собою суто політичний контекст.

"Це питання виборів у США. Коли весь світ каже "Як же так, що Іран зміг бити по Ізраїлю?", треба популістично допомагати тільки Ізраїлю й забути, що відбувається в Україні. Це чиста політика", – висловився глава держави.

Новини

Популярні теми форуму

analytics