Close button

В Україні стрімко зростає споживання електроенергії через похолодання

В Україні стрімко зростає споживання електроенергії через похолодання
Фото: Рixabay

Споживання електроенергії в Україні через похолодання стрімко зростає. Вранці 17 квітня його рівень на 6,5% більше аналогічного вчорашнього показника. Про це йдеться в повідомленні "Укренерго", пише Олександр Білоус, РБК-Україна.

"Для того щоб покрити таке зростання, потрібно додатково включити 3-4 блоки на теплових електростанціях. Але зараз такої можливості немає - теплові електростанції є однією з основних цілей ракетних ударів росіян", - йдеться в повідомленні.

За даними компанії, вчора добовий максимум споживання був близько 21:00. Він майже на 2% перевищив максимальне споживання понеділка 15 квітня.

"З 19:00 до 22:00 години Диспетчерський центр "Укренерго" закликає обмежити користування потужними енергоємними приладами", - зазначили в прес-службі.

За даними оператора, на теплових електростанціях продовжуються аварійно-відновлювальні роботи після масованої ракетної атаки 11 квітня. Роботі сонячних електростанцій перешкоджає щільна хмарність в усіх регіонах. На атомних електростанціях триває планова ремонтна кампанія.

У вівторок, 16 квітня, в години вечірнього максимуму споживання в енергосистемі не вистачало електроенергії - був наявний дефіцит. Для підтримки балансу в енергосистемі Диспетчерський центр "Укренерго" з 20:00 до 22:00 залучав аварійну допомогу від операторів енергосистем Польщі, Словаччини та Румунії загальним обсягом 400 МВТ*год.

Новини

Популярні теми форуму

analytics