Close button
 Передплата за 50% - літня акція!

Україна серед країн з найменшим страхом ядерної загрози − опитування

Україна серед країн з найменшим страхом ядерної загрози − опитування
Фото: president.gov.ua

Україна входить до країн, жителі яких мають найнижчий рівень страху щодо ядерної загрози. Про це свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг" для інституту досліджень Gallup International, яке проводили наприкінці 2023 року, повідомляє Українська правда.

"Загалом протягом року у світі не відбулося значного зменшення страхів від ядерної загрози. 2/5 опитаних зараз бачать високий ризик використання ядерної зброї. Майже така ж частка оцінок помірного ризику, і лише 14% не бачать ризику", – відзначають соціологи.

Повідомляється, що в цілому у європейських країнах менше респондентів оцінюють загрозу застосування ядерної зброї як високу, ніж в країнах Азії, Африки та Південної Америки.

Водночас серед європейських країн найбільше бояться ядерної загрози Італія, Португалія, Румунія − тут більш ніж половина мешканців оцінили загрозу як високу. 

Індонезія, Нігерія, Еквадор, Сирія, Аргентина мають найвищий показник оцінки ядерної загрози як високої. 

Водночас Україна, Іран, Пакистан, Вірменія мають найвищий відсоток, що такого ризику немає. 

Соціологи також акцентують, що наймолодша група респондентів має найбільш песимістичні оцінки щодо ядерної загрози.  

Опитування проводилося у 41 країні світу. Загалом у жовтні-грудні 2023 року було опитано 40 428 осіб (близько 1000 осіб у кожній країні). В Україні опитування проводила "Група Рейтинг". 

Новини

Популярні теми форуму

analytics