Close button

Подоляк відреагував рішення Франції запросити Росію на річницю висадки у Нормандії

Подоляк відреагував рішення Франції запросити Росію на річницю висадки у Нормандії
Фото: president.gov.ua

Запрошення Росії на будь-який захід завжди буде спрямоване на стимулювання агресії. Москва принесе свій "русский мир" разом з погрозами та танками, повідомляє РБК-Україна.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, повідомляє його Twitter (X).

Подоляк відреагував рішення Франції запросити Росію на річницю висадки у Нормандії. Він зазначив, що декому хотілося б повернутися у "солодкий довоєнний час", коли Росію боялися, але вели з нею справи.

"Це не спрацює. Тому що сьогодні РФ скинула усі декоративні маски, повернула на обличчя гримасу ненависті і хоче просто вбивати, нападати, знищувати. Тому будь-яке запрошення Росії на будь-який захід (зустрічі на вищому рівні, святкування, ігри, дискусії) завжди спрямоване на стимулювання агресії, заохочення до вбивств, максимізацію геноцидної складової війни", - вважає Подоляк.

Радник керівника ОП наголосив, що "русский мир" своїми діями демонстративно ображає сучасну гуманістичну цивілізацію. Він закликав не запрошувати Москву на будь-які міжнародні заходи, оскільки росіяни "обов'язково прийдуть з погрозами і танками".

Передісторія

Нещодавно стало відомо, що російську делегацію запросили на Міжнародну церемонію на честь 80-річчя висадки союзників у Нормандії.

Французька організація Mission Libération підтвердила, що російська делегація може бути присутня на церемонії. Проте організація спробувала виправдатися. Там заявили, що не запрошували безпосередньо російського диктатора Володимира Путіна.

Новини

Популярні теми форуму

analytics