Close button

Союзники назвали дату нової зустрічі у форматі "Рамштайн"

Союзники назвали дату нової зустрічі у форматі "Рамштайн"
Фото: Facebook

Наступна зустріч Контактної групи з оборони України, що відома також як "формат Рамштайн", планується на 26 квітня у форматі відеоконференції, повідомляє Європейська правда.

Про це згадала у виступі перед зустріччю європейських міністрів оборони очільниця Міноборони Нідерландів Кайса Оллонгрен.

Міністерка відзначила, що попереду "важливий тиждень", нагадавши, що у п’ятницю 19 квітня відбулася зустріч Ради Україна-НАТО. 

"Сьогодні у нас ця зустріч, і наприкінці тижня буде зустріч формату Рамштайн. Тож це важливий тиждень. Усім потрібно активізувати зусилля", – зазначила міністерка.

Як з’ясувалося, засідання формату "Рамштайн" офіційно анонсував міністр оборони США Ллойд Остін ще наприкінці минулого тижня після зустрічі Ради Україна-НАТО, проте новина залишилася переважно непоміченою.

У Пентагоні зазначили, що засідання відбудеться 26 квітня і це буде ювілейна 21-ша зустріч у віртуальному форматі – у другу річницю від першого "Рамштайну", де союзники під лідерством США почали координувати зусилля для військової підтримки України. 

За інформацією ЗМІ, США та інші західні країни нібито розглядають можливість передачі формату "Рамштайн" під егіду НАТО, з огляду на можливість перемоги на майбутніх президентських виборах у США непередбачуваного Дональда Трампа. 

Новини

Популярні теми форуму

analytics