Close button

Мінфін залучив понад 7 млрд грн від розміщення ОВДП

Мінфін залучив понад 7 млрд грн від розміщення ОВДП
Фото: Facebook

Міністерство фінансів на аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до державного бюджету майже 7,6 млрд грн, повідомляє Економічна правда.

Про це повідомляє пресслужба Мінфіну в Teegram.

Так, від розміщення 1-річних гривневих ОВДП під 16% вдалось залучити 3,2 млрд грн (ставка знизилась із 16,09% минулого тижня).

kn37sgpif9_big.jpg

При цьому від продажу ОВДП з терміном обігу 2 роки надійшло 2,05 млрд грн під 17% річних (ставка не змінилась).

А розміщення облігацій терміном обігу понад три роки під 18,30% річних принесло держбюджету 2,3 млрд грн (ставка не змінилась).

Нагадаємо:

Міністерство фінансів 12 березня на аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до державного бюджету майже 8,9 мільярдів гривень.

За результатами аукціону з розміщень облігацій внутрішньої державної позики у вівторок, 19 березня, до державного бюджету залучено 16,3 млрд грн.

Міністерство фінансів 26 березня на аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до державного бюджету понад 12,5 млрд грн.

Міністерство фінансів 2 квітня на аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) залучило до державного бюджету понад 6,7 млрд грн.

Міністерство фінансів на аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) 9 квітня залучило до державного бюджету 7,2 млрд грн в еквіваленті.

Міністерство фінансів на аукціоні з розміщення облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) 16 квітня залучило до державного бюджету майже 6,9 млрд грн.

Новини

Популярні теми форуму

analytics