Close button

Повернення чоловіків: посол відповів чи робила Україна офіційний запит до Польщі

Посол України Василь Зварич заявив, офіційний запит до Польщі з приводу повернення українських чоловіків призовного віку не надсилався, пише Анастасія Гришкова, РБК-Україна.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на TVN 24.

За його словами, Україна хоче перевірити скільки українських чоловіків знаходить у Польщі. Дані стосовно кількості українських чоловіків призовного віку у Польщі на цей момент "дуже приблизні".

"За нашими оцінками, тільки в Польщі є десятки тисяч людей призовного віку. Але ми будемо впевнені, коли цей закон буде імплементуватися, і коли кожен зможе підтвердити свої дані в пунктах збору", - сказав посол.

Також за його словами, чоловікам аби стати на військовий облік не обов’язково повертатися в Україну.

"Ми тимчасово призупинили прийом нових заяв від чоловіків призовного віку, щоб технічно підготуватися. Коли новий закон набуде чинності, кожен знатиме, як оновити свої дані. Є ідея, що це можна було б зробити дистанційно", - сказав Зварич.

Українським чоловікам за кордоном обмежили доступ до консульських послуг

Нагадаємо, 23 квітня цього року МЗС України заявило про припинення прийому нових заяв на вчинення консульських дій від чоловіків мобілізаційного віку

Українським чоловікам призовного віку за кордоном обмежили доступ до консульських послуг. У Єврокомісії взяли це оголошення до відома.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Новини

Популярні теми форуму

analytics