Close button

Вбивство українців у Німеччині: підозрюваний росіянин міг бути п'яним

Вбивство українців у Німеччині: підозрюваний росіянин міг бути п'яним
Фото: Рixabay

У Баварії допускають, що у вбивстві українських військових цими вихідними в Мурнау свою роль міг відіграти алкоголь, водночас мотив убивства наразі не з’ясований. Про це йдеться у публікації Spiegel, повідомляє Європейська правда.

Згідно з даними поліції, злочин стався на території торгового центру в Мурнау. За словами поліції, все відбулось у місці, "де люди зустрічаються і п'ють пиво".

Підозрюваного 57-річного громадянина Росії поліція затримала у нього у квартирі. Він без опору дав себе затримати. Росіянин був п'яний і зізнався у скоєному. За його словами, з українськими чоловіками у нього виникла сварка.

Поки немає інформації про те, чи виявили вміст алкоголю в крові загиблих українців.

За даними поліції, ймовірно, чоловіки були знайомі. Як сказав Bayerischer Rundfunk міністр внутрішніх справ Баварії Йоахім Геррманн, є свідки, які бачили чоловіків разом раніше.

За словами Геррмана, "немає переконливих ознак", що "це було, так би мовити, відображенням протистояння між Росією та Україною". Натомість, стверджує Геррман, є вказівки на те, що "у всіх учасників (суперечки) було багато алкоголю".

За словами речника поліції, відповідних результатів аналізу крові поки немає. 

Новини

Популярні теми форуму

analytics