Close button

Конгресвумен Грін ініціює голосування щодо відставки спікера Джонсона

Конгресвумен Грін ініціює голосування щодо відставки спікера Джонсона
Фото: Gage Skidmore

Членкиня Палати представників США республіканка Марджорі Тейлор Грін заявила про наміри наступного тижня ініціювати голосування щодо відставки спікера Майка Джонсона, якого звинувачує у "змові" з Демократичною партією, повідомляє Європейська правда.

Про це повідомляє The Hill.

На брифінгу перед Капітолієм 1 травня Грін заявила, що після обрання спікером Джонсон "став людиною, яку ніхто з нас не впізнає".

"У нас не буде більшості в Палаті представників, якщо ми залишимо Майка Джонсона (на посаді спікера. – Ред.)", – вважає вона.

Однопартієць Грін Томас Массі – один із двох республіканців, які публічно підтримали відставку спікера – визнав, що ця ініціатива, найімовірніше, зазнає поразки в залі засідань, позаяк демократи в Палаті вже пообіцяли підтримати Джонсона.

"Якщо це голосування провалиться і вся фракція, весь Конгрес підтримає "однопартійний лад", дозвольте мені сказати вам дещо: це не поразка, це перемога американського народу, тому що це список імен", – сказала Грін, маючи на увазі перелік республіканців, які не підтримають відставки Джонсона.

Сам спікер напередодні різко розкритикував конгресвумен, заявивши, що вона не "доводить, що є" серйозним законодавцем. Після пресконференції Грін Джонсон назвав ініціювання відставки "хибним для республіканської фракції, хибним для інституції і неправильним для країни".

Як відомо, спікер Джонсон поставив на голосування пакет законодавства з допомогою для України попри погрози Марджорі Тейлор Грін винести на голосування питання про його відставку. Під час розгляду проєкту вона подала низку ідіотських правок до закону про допомогу Україні.

Новини

Популярні теми форуму

analytics