Close button

МЗС опублікувало поради українцям у Грузії у зв'язку з протестами

МЗС опублікувало поради українцям у Грузії у зв'язку з протестами
Фото: Курс України

Міністерство закордонних справ України опублікувало поради для громадян, які перебувають у Грузії, з огляду на акції протесту проти закону про "іноагентів", повідомляє Європейська правда.

У зв’язку з масовими протестами у Тбілісі громадянам України радять "уникати відвідування місць масового скупчення людей в місті, не брати участі у зібраннях, демонстраціях, неухильно дотримуватися правил перебування іноземців у країні, а також враховувати повідомлення ЗМІ та місцевих органів влади".

У разі потрапляння у надзвичайну ситуацію чи обставини, які потребуватимуть невідкладного консульського реагування, радять звертатися на гарячу лінію посольства за номером +995 595 082 288.

Нагадаємо, в МВС Грузії повідомили про затримання 23 осіб за підсумками акцій протесту увечері 2 травня. 

Протестувальники повідомляли про напади "тітушок", деякі внаслідок побиття отримали серйозні травми. Про затримання нападників поки не повідомляли. 

Резонансний законопроєкт про "іноагентів", попри багатоденні масові протести і попередження Заходу, вже схвалений у першому та другому читаннях. Очікують, що парламент Грузії розгляне проєкт у третьому читанні приблизно через два тижні.

Новини

Популярні теми форуму

analytics