Close button

Великдень 2024: найкрасивіші вітання у віршах, картинках і прозі

Українці цьогоріч відзначають Великдень 5 травня. У цей день потрібно привітати рідних, близьких та знайомих зі світлим святом Господнього Воскресіння, пише Василина Копитко, РБК-Україна.

РБК-Україна (проект Styler) ділиться найкрасивішими привітаннями з Великоднем у прозі, віршах і картинках.

Привітання у прозі

***

Вітаємо Вас з Великоднем! Прийміть наші чистосердечні привітання з цим світлим святом.

Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчається славою. Здоров’я, миру, поміркованості вам і вашим родинам у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка вас зігріває і навчає щастя. Воскресіння - це торжество справедливості і перемоги добра над злом, це утвердження віри і надії у серці кожного.

***

Вітаємо зі Світлим Христовим Воскресінням! Світла і добра, благоденства і процвітання, віри і любові вам. Миру і щастя дому вашому, вам, рідним і близьким. Христос воскрес!

***

Христос Воскрес! Вітаю зі святом Великодня і від душі бажаю зберігати в своєму серці вогник любові, надії і віри, який завжди буде вести до світлого щастя. Бажаю всіх благ вашій родині, здоров'я, миру і достатку, щирої радості і таких же великих чудес в житті, як це свято.

Великдень 2024: найкрасивіші вітання у віршах, картинках і прозі

***

Сьогодні воскреслий Христос проходить крізь зачинені двері в оселю кожного, хто вірить, благословляє та огортає своєю Любов’ю наші серця. Не тратьте віри, любіть, даруйте надію своїм ближнім. Щиро зичимо Вашим родинам здоров’я та Божої опіки.

***

Христос воскрес! У це світле і чисте свято бажаю вашому дому добра і благодаті. Нехай на душі завжди буде спокійно, над головою - мирне і ясне небо, а поруч - надійні і вірні друзі. Бажаю, щоб Великдень приніс вам тепло і радість у серці. Нехай Господь дарує вам свою любов і міцну віру в душі.

***

Вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Христового! Нехай в цей день не турбують печалі і турботи. Нехай свята Пасха принесе вам надію і впевненість у майбутньому, а серце наповниться світлом і теплом. Нехай Божа милість висвітлює вам шлях, а в родині панує мир і любов. Христос Воскрес!

Великдень 2024: найкрасивіші вітання у віршах, картинках і прозі

Привітання у віршах

***

Звістка радісна лунає! Світ Ісуса величає Великоднім дзвоном, співом, Чистим серцем - повним віри, Ясних, добрих сподівань! Великодніх Вам світань!

***

Христос воскрес - квітує Україна, Наш край в веснянім маєві чудес, Звучить медово мова солов’їна. Христос воскрес! Воістину воскрес! Усім міцного здоров’я!

Великдень 2024: найкрасивіші вітання у віршах, картинках і прозі

***

Котилася писаночка з гори на долину, Прикотилась прямісінько до нас у гостину, А за нею йде Великдень, несе білу паску, Дзвонить у дзвони, всім дарує радощі і ласку. Відчиняймо воротонька, гостоньків вітаймо, "Христос воскрес!" усі разом заспіваймо.

***

Писанок веселий візерунок, Кошик шинки, хрону, ковбаси, Воскресіння Божого дарунок, Посвятивши з церкви принеси. І збери усю свою родину, Паски кожному по скибочці роздай, Помолись за неньку Україну, За батьків, дітей і за наш край.

***

Явилась милість нам Господня! І оживила світ, немов в раю; В знаменне світле свято Великодня, Вітаю щиро кожну я сім’ю! Бажаю щастя й злагоди в родині, Та благодаті Божої з небес! І хай по всій лунає Україні: - Христос Воскрес! - Воістину Воскрес!

Великдень 2024: найкрасивіші вітання у віршах, картинках і прозі

***

Хай божа матір вас охороняє, А Дух Святий здоров'я посилає. Господь дарує Ангела з небес! - Христос Воскрес! - Христос Воскрес! - Христос Воскрес! Щастя, миру, злагоди!

***

Нехай у вашій домівці радість панує, Христос рожденний мир вам дарує. Бажаєм щастя і здоров'я, Бажаєм мудрості і сил, Щоб кожен день уже сьогодні, Лиш тільки радість приносив!

Великдень 2024: найкрасивіші вітання у віршах, картинках і прозі

***

Смачної паски, Довгої ковбаски, Твердого холодця, Крутого яйця, Смачного хрону, Міцного самогону! Христос Воскрес!

***

За столом зібралась Вся наша родина, Святкує Великдень Рідна Україна.

Із тими святами Я усіх вітаю, Свяченим яєчком Всіх благословляю.

Великдень 2024: найкрасивіші вітання у віршах, картинках і прозі

Читайте також про те, які великодні традиції знищив Радянський союз.

Раніше ми писали про те, яких традицій дотримувались українці в давнину.

Новини

Популярні теми форуму

analytics