Close button

Великдень у Кринках. Військові оригінально привітали побратимів на лівому березі (відео)

Фотографи Влада та Костянтин Ліберови показали неймовірне відео. Військові передали своїм побратимам на лівий берег Херсонщини паску. І зробили вони це завдяки дронам та майстерності операторів, пише Поліна Іваненко, РБК-Україна.

Як військові передавали щемливий подарунок на Великдень, розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на відео, яким Ліберови поділилися в Instagram.

Так, воїни 126 бригади вирішили відправити паски до захисників нашої країни, які нині перебувають у Кринках. І цей сюрприз - єдина можливість бійців відчути хоча б щось, що віддалено схоже на свято, зазначили фотографи.

"Будь ласка, цінуйте свою можливість зустрічати свята вдома, в колі близьких людей. Цінуйте це та будьте вдячні", - наголосили вони.

Паску ретельно упакували, а потім причепили до дрона. При цьому військові жартували, що додають ще один "подарунок", але він вже для тих, хто наважиться зіпсувати цю подію.

"Нехай вони теж відчують сьогоднішнє свято. Відправляти будемо FPV-дронами, як завжди це робимо", - розповіли військові.
Великдень у Кринках. Військові оригінально привітали побратимів на лівому березі (відео)
Військові відправили паску в Кринки (скріншот)

Коли ж дрон прилетів до потрібного місця, він "скинув" паску. А потім оператор по рації передав свої вітання й розповів про подарунок.

Великдень у Кринках. Військові оригінально привітали побратимів на лівому березі (відео)
Як військові передали побратимам паску дроном (скріншот)

Також Ліберови розповіли, що нині проводиться збір на 1000 дронів, які дуже важливі для військових. Для цього вже відкрито "банку Моно".

"Ці пташки сьогодні - не тільки зброя, але і логістика на певних ділянках фронту. Будь ласка, підтримайте цей збір. Малих донатів не буває, кожна гривня - це життя наших героїв", - пояснили фотографи.
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений користувачем @libkos

Як реагує мережа

У коментарях юзери пишуть:

  • "Слава Україні та її воїнам"
  • "Боже. Цей сумний голос вкінці! Ніхто не знає як їм. Важко - це навіть не слово, щоб передати"
  • "Пам'ятати ціну того, що сидимо вдома в затишку. Дякую, неймовірні люди! Нехай Бог вас береже. Смачної паски"
  • "Наші хлопці, неймовірні захисники та воїни! Сльози на очах від того, яке вони зараз життя проживають, і неймовірна вдячність їм і низький уклін!"
  • "Незламні! Дякую, хлопці, що ми маємо можливість святкувати це свято вдома".

Нагадаємо, нещодавно ми вже розповідали, що українські снайпери вразили потужними фото.

Окрім цього, раніше військовий сказав, що не так із новим законом про мобілізацію.

Новини

Популярні теми форуму

analytics