Close button

Трамп порівняв адміністрацію Байдена з гестапо: Білий дім відреагував

Трамп порівняв адміністрацію Байдена з гестапо: Білий дім відреагував
Фото: Flickr

Білий дім у неділю засудив колишнього президента Дональда Трампа через повідомлення про те, що він порівняв адміністрацію президента Байдена з гестапо – таємною поліцією Німеччини часів нацизму, повідомляє Європейська правда.

Білий дім відреагував на коментарі Трампа різкою заявою, у якій зазначив, що експрезидент США роздуває теорії змови.

"Замість того, щоб повторювати жахливу риторику фашистів, обідати з неонацистами та роздувати розвінчані теорії змови, які коштували життя відважним поліцейським, президент Байден об'єднує американський народ навколо наших спільних демократичних цінностей та верховенства права – підхід, який забезпечив найбільше зниження насильницьких злочинів за останні 50 років", – прокоментував речник Білого дому Ендрю Бейтс.

Видання The New York Times першим повідомило, що Трамп зробив свої коментарі на приватному заході для донорів у Флориді в суботу, говорячи про судові процеси проти нього.

Це сталося через кілька днів після того, як нью-йоркський суддя визнав Трампа винним у неповазі до суду за порушення судового наказу про нерозголошення таємниці.

"Ці люди керують адміністрацією гестапо. І це єдине, що у них є. І це єдиний спосіб, яким вони збираються перемогти, на їхню думку, і це фактично вбиває їх. Але мене це не турбує", – сказав Трамп, згідно з аудіозаписом, який отримало видання NYT.

Губернатор Північної Дакоти, республіканець Даг Бурґум, один з кількох потенційних кандидатів на посаду віцепрезидента, які відвідали захід зі збору коштів, заявив в неділю CNN, що висловлювання Трампа про гестапо не були "центральним у тому, про що він говорив".

Бурґум стверджував, що "більшість американців вважають" суди над Трампом політично мотивованими.

Новини

Популярні теми форуму

analytics