Close button

"Гарантований покупець" боргує 1,7 млрд грн "Закарпаттяенергозбут", - заява

Енергопостачальна компанія "Закарпаттяенергозбут" закликає до вирішення проблеми боргів державного підприємства "Гарантований покупець" перед постачальниками універсальних послуг, які постачають електроенергію населенню. Зокрема, боргу перед "Закарпаттяенергозбут" в розмірі 1,7 млрд грн, пише Артем Горовенко, РБК-Україна.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на директорка "Закарпаттяенергозбут" Наталію Німець.

"Ми неодноразово зверталися для врегулювання цього питання. Щось на кшталт взаємозаліків. Наприклад, у "Гарантованого покупця” заборгованість перед нами. І щоб цим боргом ми могли покрити інші борги – приміром, за передачу електроенергії. Загалом ми пропонуємо різні варіанти, щоб напрацювати пропозиції і вирішити нагальні проблеми разом", - сказала Німець.

Вона підкреслила, що у структурі споживання Закарпатської області 90% споживачів - населення.

За її словами, як і усі постачальники, "Закарпаттяенергозбут" працює у надскладних умовах – відсутності обігових коштів і й боргах перед іншими учасниками ринку.

"Заборгованість "Гарантованого покупця" є дуже значною. На сьогодні цей борг складає 1,7 млрд грн і ці кошти ми боргуємо іншим учасникам ринку. Працюємо в дуже складних умовах і вже є позиви до нас", - наголосила вона.

Раніше голова Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко заявив, що "Енергоатом" знову почав накопичувати борги перед постачальниками універсальних послуг за послуги забезпечення населення електроенергією.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Новини

Популярні теми форуму

analytics