Close button

Віктор Розовий після важкого поранення показався в інвалідному візку (фото)

Комік Віктор Розовий, який на тлі повномасштабної війни РФ проти України вирушив на фронт та отримав важке поранення, продовжує проходити реабілітацію, пише Поліна Іваненко, РБК-Україна.

Як нині виглядає зірка "Ліги сміху", розповідає РБК-Україна (проект Styler) з посиланням на Stories, якою Розовий поділився в Instagram.

Як змінився гуморист

Розовий отримав уламкове поранення у голову. Він вижив завдяки оперативній медичній допомозі та швидкій евакуації. Після цього дружина гумориста розповідала, що він буде проходити реабілітацію.

Нині ж Розовий вирішив показатися у Stories. Гуморист сидів в інвалідному візку.

Комік навіть нібито посміхався на камеру. А поруч з ним стояла його дружина Ольга, яка увесь цей час підтримує його після поранення.

Віктор Розовий після важкого поранення показався в інвалідному візку (фото)
Розовий зробив нове фото (скріншот)

Про весілля Розового та його обраниці стало відомо у березні цього року. На той час комік вже служив. Він захищав Україну у Третій штурмовій бригаді.

Віктор Розовий після важкого поранення показався в інвалідному візку (фото)
Розовий та його дружина (фото: instagram.com/viktor_rozovyi)

Де саме зараз військовий та як просувається його реабілітація - не повідомляється. Втім, у коментарях під дописами Розового фани невпинно пишуть, що бажають йому швидкого одужання, а також дякують йому за рішення піти на фронт і захищати Україну.

До слова, раніше ми вже розповідали, що чоловік Єфросиніної вразив словами про неї на тлі чуток про розлучення.

Окрім цього, нещодавно сини Усика показалися з золотими медалями.

Новини

Популярні теми форуму

analytics