Close button

NASA показало, як тестують скафандри для польоту на Місяць. Деякі деталі шокують

NASA оприлюднило фото астронавтів з тестування скафандрів у пустелі Аризони, які будуть використовуватись під час польоту на Місяць. Але багато людей поставились дуже скептично до цих "космічних" костюмів, адже вони виглядають непридатними для позаземного використання, пише Василина Копитко, РБК-Україна.

Про це пише РБК-Україна (проект Styler) із посиланням на публікацію Futurism.

Що не так зі скафандрами

Космічне бюро показало на знімках астронавтів Кейт Рубінс і Андре Дугласа, які виконують завдання "на Місяці". Вони перебували наполовину в космічному спорядженні, а наполовину в досить звичайному туристичному одязі, в тому у числі сонцезахисних окулярах.

У людей, які побачили знімки із тестування, виникли абсолютно логічні запитання - як ці скафандри можна використовувати у космосі, якщо у них нема рукавів?

"Польові випробування відіграють вирішальну роль, допомагаючи нам перевірити всі системи, апаратне забезпечення та технології, які нам знадобляться для проведення успішних операцій на Місяці під час місій "Artemis. Наші інженерні та наукові команди злагоджено працювали разом, щоб ми були готові на кожному етапі шляху до того моменту, коли астронавти знову ступлять на Місяць", - заявила директор польових випробувань Барбара Янойко.

Ймовірно, під час тестування використали лише макети скафандрів, або його перші розробки, які ще не завершені.

NASA показало, як тестують скафандри для польоту на Місяць. Деякі деталі шокують
Тестування скафандрів відбувається у пустелі Аризони (фото: NASA)

З оприлюднених знімків можна здогадатись, що астронавтів готують до геологічних досліджень, які вони повинні будуть провести на Місяці.

"Під час "Артеміди III" астронавти будуть нашими науковими операторами на поверхні Місяця з цілою науковою командою, яка підтримуватиме їх тут, на Землі. Ця симуляція дає нам можливість попрактикуватися в проведенні геології здалеку в режимі реального часу", - розповіла науковий співробітник Центру космічних польотів імені Годдарда NASA Чері Ахілл.

Також у NASA пояснюють, що тестування оцінюватиме прогалини та проблеми, пов’язані з операціями на Південному полюсі Місяця, включаючи збір даних і зв’язок між командою управління польотом і науковою групою в Х’юстоні для протоколів швидкого прийняття рішень.

"Наприкінці кожної імітованої місячної прогулянки наукова група, команда управління польотом, члени екіпажу та польові експерти збиратимуться, щоб обговорити та записати отримані уроки", - кажуть у космічному бюро.
NASA показало, як тестують скафандри для польоту на Місяць. Деякі деталі шокують
Тестування скафандрів відбувається у пустелі Аризони (фото: NASA)

Раніше ми розповідали про 5 найбільших космічних відкриттів, які зробить людство у найближчі 50 років.

Читайте також про те, що астронавти NASA провели симуляцію першого дня польоту на Місяць - фото.

Новини

Популярні теми форуму

analytics