Close button

Після ремонту до системи підключили блок однієї з АЕС – Міненерго

Після ремонту до системи підключили блок однієї з АЕС – Міненерго
Фото: facebook.com/atom.gov.ua

У неділю, 26 травня, після планового ремонту під'єднали до енергосистеми атомний блок однієї з АЕС. Наразі він набирає потужність. Про це повідомили в Міненерго, пише Олександр Білоус, РБК-Україна.

Водночас, як зазначили в міністерстві, готуються до виходу в ремонт ще кілька атомних блоків. Це необхідно для того, аби якісно підготувати блоки до стабільної та безперебійної роботи протягом опалювального сезону.

За даними "Укренерго", у понеділок, 27 травня, ліміти на споживання електроенергії діють в усіх регіонах України для промислових та побутових споживачів з 06:00 до 24:00. Диспетчерський центр "Укренерго" щовечора доводить їх до кожного обленерго.

При перевищенні лімітів споживання обленерго можуть застосовувати графіки погодинних відключень. Інформацію, коли саме можуть бути застосовані відключення в регіонах, можна дізнатись в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.

Нагадаємо, в результаті російських обстрілів Україна втратила 8 гВт генеруючих потужностей. Теплова генерація була майже знищена, постраждали й гідроелектростанції.

Крім того, влітку ремонт ідуть АЕС, які виробляють більше половини електроенергії. Через це прогнозується, що дефіцит буде більшим, а відключення електроенергії більш масовими.

Новини

Популярні теми форуму

analytics