Close button

Ізраїль заявив про контроль над буферною зоною на кордоні Гази та Єгипту

Ізраїль заявив про контроль над буферною зоною на кордоні Гази та Єгипту
Фото: Рixabay

Армія Ізраїлю (ЦАХАЛ) взяла під контроль 14-кілометрову буферну зону на кордоні між Сектором Гази і Єгиптом, повідомляє Українська правда.

Ізраїльські військові оголосили, що встановили "оперативний контроль" над Філадельфійським коридором, виявивши там десятки ракетних установок і щонайменше 20 тунелів для транскордонної контрабанди.

На пресконференції речник ЦАХАЛу контр-адмірал Даніель Хагарі заявив, що захоплену смугу, яка простягається вздовж кордону між Газою і Єгиптом на 14 кілометрів), ХАМАС використовував для контрабанди зброї.

Про деякі з цих тунелів ЦАХАЛу було відомо, а інші були виявлені вперше. Деякі з них вже знесли, і Ізраїль також інформує Єгипет про розвиток подій. Ще 82 шахти, що ведуть у тунелі, були виявлені в районі Філадельфійського коридору, за даними військових.

Війська ЦАХАЛу зараз фізично знаходяться на більшій частині коридору. Є лише невелика ділянка узбережжя, де сухопутні війська не присутні, але ЦАХАЛ заявив, що контролює цю територію за допомогою спостереження і вогневих засобів.

Новини

Популярні теми форуму

analytics