Close button

Зеленський відреагував на масовану атаку по Україні

Зеленський відреагував на масовану атаку по Україні
Фото: president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський відреагував на масовану атаку по Україні. Він знову звернувся до Заходу, показавши наслідки обстрілу, повідомляє РБК-Україна.

Про це повідомляє його Telegram.

"Цивільні люди, інфраструктура, енергетичні об’єкти. Це те, з чим воює Росія. Цієї ночі черговий обстріл з понад 50 ракет різних типів і близько 50 дронів "Шахед" був спрямований на південь, центр і захід України", - сказав він.

За його словами, головна мета Росії - нормалізувати терор, використати відсутність достатньої кількості засобів ППО та рішучості партнерів України.

"Російські терористи розуміють лише мову сили. І єдиний спосіб зупинити цей терор і не дати йому стати нормою - своєчасно ухвалювати ефективні рішення. Повний захист українського неба має стати нормою, щоб божевільні в Кремлі зрозуміли, що їхній терор не досягає своїх цілей", - додав він.

На його думку, партнери точно знають, що для цього потрібно.

"Додаткові Patriot та інші сучасні системи ППО для України. Прискорення та розширення поставок F-16 в Україну. Забезпечення наших воїнів усіма необхідними спроможностями. Лише тоді, коли Путін втратить можливість бити по цивільних людях і цивільній інфраструктурі, він буде змушений припинити свій терор. Це випробування на людяність і рішучість для вільного світу. Або ми разом пройдемо цей тест, або світ зануриться в ще більшу дестабілізацію та хаос", - констатував президент.

Обстріл РФ по Україні 1 червня

У ніч на 1 червня російські війська знову масово обстріляли Україну, використавши 100 дронів і ракет, більшість з яких вдалося збити. Але є пошкодження енергооб'єктів у п'яти регіонах.

Ця атака стала шостим масованим обстрілом РФ з енергоінфраструктури України. Нагадаємо, що росіяни не били масовано Україною взимку, а вибрали для цього весну. Вперше РФ атакувала енергооб'єкти 22 березня. Потім - 29 березня, 11 квітня, 29 квітня та 8 травня.

Новини

Популярні теми форуму

analytics