Close button

В уряді Німеччини відкинули ідею депортації безробітних українських біженців

В уряді Німеччини відкинули ідею депортації безробітних українських біженців
Фото: Рixabay

Уряд Німеччини відкидає ідею депортації українських біженців, які не бажають працювати, повідомляє Європейська правда.

Про це повідомляє n-tv.

Росія щодня атакує об'єкти по всій Україні і намагається зруйнувати інфраструктуру на заході країни, заявив речник Міністерства закордонних справ у Берліні.

"Тому я не знаю, де в Україні має бути безпечне місце", – підкреслив він, відповідаючи на відповідну вимогу лідера баварської опозиційної партії ХСС у Бундестазі Александера Добріндта.
"Більш ніж через два роки після початку війни тепер має застосовуватися принцип: працевлаштовуйтесь в Німеччині або повертайтеся в безпечні райони західної України", – сказав раніше Добріндт.

Раніше повідомляли, що у межах програми прискореної інтеграції українців у ринок праці Німеччини Jobturbo вдалось залучити близько 33 тисяч людей – ушестеро менше, ніж очікував німецький уряд.

Федеральний міністр праці Німеччини Губертус Хайль закликав роботодавцям брати на роботу українських біженців, які ще не встигли опанувати німецьку мову на належному рівні, але мають її базові знання.

Нагадаємо, раніше низка політиків у Німеччині закликала скасувати стандартну допомогу по безробіттю для українських біженців в країні – так звані "гроші для громадян" (Bürgergeld).

Новини

Популярні теми форуму

analytics