Close button

Понад 50% європейців підтримує збільшення військової допомоги Україні

Понад 50% європейців підтримує збільшення військової допомоги Україні
Фото: Facebook

Більшість європейців підтримують збільшення військової підтримки для України, хоча в окремих країнах переважає протилежна думка. Про це свідчать результати опитування на замовлення Європейської ради з міжнародних відносин, що проводилося у 15 країнах, включно з Україною, повідомляє Європейська правда.

У більшості країн понад 50% респондентів (або ж більша частка порівняно з іншими варіантами відповіді) підтримують збільшення постачання Україні зброї та боєприпасів, що, відтак, забезпечує фундамент для відповідних рішень лідерів цих країн. 

Протилежна думка переважає тільки у трьох країнах ЄС – Греції, Болгарії та Італії. У цих же державах найбільша частка тих, хто вважає, що західні партнери мали б підштовхувати Україну до мирних переговорів. 

Водночас абсолютна більшість респондентів у всіх країнах виступають проти потенційного відправлення їхніх військових в Україну для участі у бойових діях. 

У більшості країн, де проводилось опитування, вважають, що війна завершиться мирними домовленостями, тоді як віра у перемогу України, крім самих українців, переважає лише в одній країні.

Більшість респондентів з країн, де проводилось опитування, також вважають, що війна завершиться мирними домовленостями, тоді як віра у перемогу України, крім самих українців, переважає лише в одній країні.

Новини

Популярні теми форуму

analytics