Франція та Німеччина створили координаційну групу з питань ядерної зброї

з відкритих джерел
Фото: з відкритих джерел

Франція та Німеччина створили координаційну групу з питань ядерної зброї для співпраці у питаннях ядерного стримування, повідомляє Європейська правда.

Мерц заявив, що ініціатива належить йому та президенту Франції Емманюелю Макрону і вони планують певні "конкретні кроки".

"Емманюель Макрон і я заснували координаційну групу з ядерних питань, у якій ми будемо координуватися з питань стримування. Ми плануємо конкретні кроки до кінця поточного року, у тому числі конвенційну участь Німеччини у ядерних навчаннях Франції", – написав Мерц.

Перед цим 2 березня президент Франції, єдиної на європейському континенті ядерної держави, заявив про плани збільшить кількість французьких ядерних боєголовок та готовність розгорнути ядерну зброю в європейських країнах-союзниках.

Макрон також назвав 8 країн, зацікавлених у ядерному стримуванні, запропонованому Францією.

Новини

analytics