Close button

Мати нардепа оштрафували за купівлю гелікоптерного майданчика Януковича

Мати нардепа оштрафували за купівлю гелікоптерного майданчика Януковича

Читати новину російською мовою, повідомляє Наші гроші.

АМКУ оштрафував американську мати нардепа за придбання вертолітного майданчика Януковича без дозволу.

12 листопада 2020 року Антимонопольний комітет прийняв рішення про накладення 170 тис. грн штрафу на громадянку США Єфімову Любов Борисівну за придбання 100% частки в статутному капіталі компанії "Fineroad business llp" (м. Кінгтон, Англія) без отримання дозволу АМКУ.

Договір купівлі-продажу було укладено у лютому 2019 року. Народний депутат Максим Єфімов (на той час був у "Блоці Петра Порошенка") не приховував від журналістів, що транзакція відбулась та бенефіціаром виступила його мати.

Але Антимонопольний комітет почав розслідування лише через півтора року – 16 вересня 2020, після того, як сама Любов Єфимова звернулась до відомства за дозволом із досить тривалим запізненням.

Компанія "Fineroad business llp" пов’язана відносинами контролю із ТОВ "Амадеус Ко", яке своєю чергою є власником будівлі КВЦ "Парковий", де розміщений так званий вертолітний майданчик біглого президента Януковича.

Як пом’якшуючі обставини АМКУ враховував, що вона ще до початку розслідування саме звернулась до відомства за дозволом.

Дохід пов’язаних з Л. Єфімовою компаній за 2019 рік склав 2,1 млрд грн.

Вона пов’язана відносинами контролю з компаніями, що вирощують зернові, олійні, баштанні та бобові культури, овочі, коренеплоди та бульбоплоди; розводять та продають велику рогату худобу та коней; продають молоко для промислового перероблення в Донецькій та Чернігівській областях; виробляють масло та сир; займаються лісозаготівлями, розведенням риби, наданням кранових послуг, виконанням електромонтажних та посівних робіт; обробляють поля, збирають врожай, обслуговують вітроенергетичні установки, виробляють металообробні машини, консультують з питань оподаткування, здають в оренду салони краси у м. Краматорськ Донецької області, торгують металовиробами та метаном, виготовляють виробів із бетону, організовують доставки та супроводжують вантажі, управляють дитячими таборами та базами відпочинку, видають газети, ведуть благодійну діяльність, виробляють електроенергію, надають субліцензій на технології вітряних турбін, торгують обладнанням для вітроенергетичних установок, володіють спортивними клубами та інше.

Новини

Популярні теми форуму

analytics