Microsoft випускає нову операційну систему

Microsoft випускає нову операційну систему

У минулому році Microsoft оголосила про випуск операційної системи Windows 10x для двоекранного пристроїв власного виробництва. Пізніше в компанії повідомили, що першими нову систему отримають все ж одноекранні гаджети. Тепер же мережеві інформатори повідомили про готовність релізной версії ОС і назвали терміни появи на ринку перших пристроїв під її управлінням, повідомляє 24 Канал.

Зараз збірка 202XX Windows 10X знаходиться на етапі тестування і доступна тільки для співробітників Microsoft, повідомляє Windows Latest.

Коли вийде Windows 10X

Фінальна версія нової операційної системи, згідно з інформацією інсайдерів, вийде на початку наступного року, а продажі ноутбуків під управлінням Windows 10X стартують вже навесні. Список моделей, які першими вийдуть на ринок, поки не відомий.

Що за Windows 10X

Windows 10X - це полегшена версія Windows 10, яка базується на платформі Windows Core OS з уніфікованими драйверами і без початкової підтримки додатків Win32. Однак, завдяки сервісу Microsoft Cloud PC, заснованому на технологіях Azure, підтримка настільних додатків буде доступна користувачам нової ОС. Крім того, Windows 10X отримала оновлене меню "Пуск" без плиток і модифікований інтерфейс з округленими кутами вікон.

Новини

Популярні теми форуму

analytics