Close button

У ЄС стартує COVID-вакцинація

У ЄС стартує COVID-вакцинація
 
У країнах Європейського Союзу починається перший етап вакцинації від коронавірусу, запланований на неділю, 27 грудня, на якому кожна із 27 держав зможе вакцинувати препаратом BioNTech/Pfizer до п'яти тисяч громадян із груп ризику. Про це повідомило агентство АР.
 
Відзначається, що в трьох європейських країнах - Угорщині, Німеччині та Словаччині - перші щеплення від COVID-19 зроблено напередодні.
 
На неділю запланували початок своїх національних кампаній із вакцинації Франція, Австрія, Італія, Іспанія, Португалія, Греція, Кіпр, Мальта, Швеція, Данія, Польща, Чехія, Болгарія, Румунія, Словенія, Хорватія, Литва й Естонія.
 
Далі, у понеділок, щеплення почнуть робити в Бельгії, Люксембурзі та Латвії, а у вівторок - в Ірландії.
 
При цьому Нідерланди і Фінляндія прийняли рішення не поспішати з початком вакцинації і запустити процес у перший тиждень 2021 року.
 
Кожне держава отримала однакову кількість вакцини BioNTech/Pfizer - по 9750 доз. Одній людині необхідно дві дози препарату. Таким чином, зробити щеплення зможуть 4875 осіб у кожній країні ЄС.
 
Як повідомляється, початок масової добровільної вакцинації населення Євросоюзу заплановано на квітень 2021 року.
 
Нагадаємо, в українському МЗС заявили, що розглядають три шляхи отримання Україною COVID-вакцини: програма COVAX, прохання про продаж або передачу надлишку препарату в інших країн і домовленість уряду з компанією-виробником вакцини безпосередньо.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Новини

Популярні теми форуму

analytics