Close button

Як правильно пити вино

Як правильно пити вино

Вино - дуже популярний напій, який відомий у всьому світі. Жодне свято не обходиться без нього. Але мало хто знає всі таємниці цього напою, повідомляє Курс Украины.

Які бокали потрібно використовувати

Для вина потрібно викооистовувати бокали: для червоного та сухого - високі, зроблені з безколірного скла, для напівсолодкого - широкі бокали. Фужери використовують для сухого вина та шампанського.

Яка ж температура подачі вина

Найідеальніша температура для вина - кімнатна, іноді його навіть підігрівають, щоб розкрити все багатство смаку. Заповнюють бокал червоним вином не більше 2/3, а білим - 3/4. Температура для білого вина 6-8 градусів, для рожевого 8-12. Десертні вина прийнято подавати кімнатної температури.

Які закуски доречно подавати до вина

Усі знають одне просте правило: червоні вина добре смакують з червоним м'ясом, біле з білим. Також вина дуже добре відкриває свій смак у поєднанні з сиром. Не потрібно подавати надто складних страв, з поєднанням різних смаків - це буде притупляти смак напою. Якщо говорити про продукти, які не варто подавати до вина - це однозначно горіхи та страви з уксусом.

Підбір їжі за кольором вина

До білого вина найкраще смакують морепродукти, риба, м'ясо птиці та телятина.

До червоного - жирні страви, сири, суші, сьомга та форель.

До рожевого - десерти, морепродукти, холодні м'ясні закуски.

Новини

Популярні теми форуму

analytics