Close button

Семирічні цикли в житті людини: простий рецепт щастя

Семирічні цикли в житті людини: простий рецепт щастя

, повідомляє Slovofraza.

У кожного з нас своя доля і сенс життя. На формування долі багато в чому впливає день тижня, в який ми народилися і безліч інших факторів, але одне залишається незмінним для кожної людини - це життєві цикли, за якими розвивається доля.

Що таке семирічні цикли

Життя людини розділене на відрізки, кожен з яких покликаний виконувати певні вищі функції. З 0 до 7 років, з 7 до 14, з 14 до 21 і так далі - кожен такий відрізок є дуже важливим. Чотири відрізка формують період життя з 0 до 28 років. Це називається першим квадратом. Він присвячений становленню особистості і духовного кокона. З 28 до 56 років відбувається народження нового життя в існуючому створеному коконі. Це не обов'язково діти. Це може бути якийсь бізнес, втілення в життя мрії та вищих цілей, намічених самою людиною або долею. З 56 років життя йде на новий виток, повторюючи події попередніх квадратів на новому рівні.

Розшифровка семирічних циклів від 0 до 7 років.

Початок життя. Становлення зв'язку з матір'ю, набуття будинку. Перше знайомство з навколишнім світом. Один з найважливіших духовних періодів, в який людині не можна залишатися одній.

Від 7 до 14 років.

Етап дорослішання. На даному відрізку людина пізнає всю сутність світу і формує до нього своє первинне відношення. Мати, батько або обидва батьки відразу стають прикладом для дитини. Якщо батьків немає, людина визначається з духовним наставником. Він приймає рішення про те, на кого він хоче стати схожий в майбутньому. З 7 до 14 років людина починає ставити перші мети.

Від 14 до 21 року.

Дуже складний і одночасно важливий період. Характеризується рухом проти світу, проти його правил. У цей відрізок часу людина починає відходити від батьківського заступництва, починає формувати свою власну енергетику за допомогою вивчення світу. Людина на ці сім років стає активним дослідником. Починаються також зустрічі з першими кармічні завданнями.

Від 21 до 28 років.

Затишшя після бурі. Людина заспокоюється і приймає рішення про те, яким буде його місце в суспільстві. У цей відрізок людина вперше серйозно замислюється про створення свого будинку, своєї стихії, свого місця, в якому йому було б приємно і цікаво перебувати. В даний семирічний цикл батькам не можна нав'язувати своїй дитині свої моральні засади і правила. Помилки повинні призводити до зародження мудрості і досвіду.

Від 28 до 35 років.

Перший квадрат закінчився. Настала нова ера життя - другий етап. Період, коли особистість зустрічає наслідки пройдених етапів. Якщо людині не дозволяли бути самим собою з 14 до 21 року, він матиме проблеми на роботі і в суспільстві. Проблеми в спілкуванні з батьками або духовними наставниками виливаються в негаразди в любові і шлюбі.

Від 35 до 42 років.

Це час виправлення виявлених практичним шляхом життєвих помилок минулого. З 35 до 42 років люди в основному вирішують проблеми з батьками, які виникли в період від 14 до 21 року. У цьому віці люди часто вступають у другий шлюб, знаходять нові захоплення, змінюють роботу і сферу зайнятості в цілому. Якщо в цей семирічний цикл не вдалося зрозуміти старих помилок, починається ходіння по колу.

Від 42 до 49 років.

Пізнання світу і повноти існування. Якщо людині вдалося вирішити проблеми до 42 років, то в період з 42 до 49 років він реалізує весь свій потенціал - в любові, в роботі або в духовній сфері. Експерти вважають, що саме в цей цикл відбувається пізнання сенсу існування.

Від 49 до 56 років.

Формування вищої духовності і мудрості. В цей семирічний цикл закінчується створення зв'язку з вищим розумом. У багатьох випадках з'являється щось на кшталт «другого дихання».

З 56 років все починається по новій - формування нових відносин з матір'ю, зміна ставлення до батьків, особливо якщо їх уже немає поруч. Далі знову з'являється бунтарський дух, зміцнення духовності і так далі.

Новини

Популярні теми форуму

analytics