Close button

Дослідники назвали чай, який допомагає долати депресію

Дослідники назвали чай, який допомагає долати депресію

Тривожні стани і депресії вважаються найбільш поширеними проблемами психічного здоров'я, на які страждають мільйони людей. Чай з розмарином може їм допомогти, як вважають вчені, інформує Ukr.Media, повідомляє UkrMedia.

Деякі дослідження показують, що вживання чаю на основі розмарину або вдихання компонентів цієї рослини підвищує настрій і зміцнює пам'ять. Підсумки роботи показали, що розмариновий чай допомагає у боротьбі з такими проблемами, як тривога і депресія. Він чинить антидепресивний і заспокійливий ефекти, які є дієвими за наявності розладів психіки.

У іншому дослідженні, результати якого опублікував журнал Complementary Therapies in Clinical Practices, стверджувалося, що 500 мг розмарину двічі на день протягом одного місяця знижують рівень тривожності, покращують пам'ять і підвищують якість сну. Розмарин має безліч корисних для здоров'я властивостей. Його регулярне вживання позитивно впливає не лише на психічне здоров'я.

Чай з розмарином містить протизапальні та антимікробні антиоксиданти, що захищають від інфекцій. Цей чай дозволяє регулювати рівень цукру у крові, захищати мозок від старішання і нейродегенеративних хвороб, оберігати зір від вікових захворювань очей на зразок дегенерації жовтої плями. Чай з розмарином сприяє здоровому балансу кишківника. Він зменшує запалення, покращує травлення, а екстракт розмарину ще й знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Новини

Популярні теми форуму

analytics