Close button

На Київщині голову ОТГ з заступником затримали на хабарі

На Київщині голову ОТГ з заступником затримали на хабарі

На Київщині затримали на хабарі в 1,4 мільйона гривень голову і заступника об'єднаної територіальної громади, повідомляє Украинская правда.

Про це повідомила Національна поліція, прокуратура Київської області, СБУ, інформоване джерело в правоохоронних органах.

За даними слідства, голова зазначеної територіальної громади разом із заступником вимагали та отримали від представників двох забудовників неправомірну вигоду за виділення земельних ділянок загальною площею 12 га під будівництво та обслуговування багатоквартирних житлових будинків.

Гарантована перемога в аукціоні з продажу права оренди зазначених ділянок та сприяння у зменшенні їх оціночної вартості більш ніж в 10 разів коштувала підприємцю 1,4 млн гривень.

18 березня оперативники і слідчі спільно з СБУ затримали голову ОТГ і його заступника при отриманні ним хабара і вилучили кошти - 25 тис. дол. США і 700 тис. грн.

f8661bc-habarhabar-18032021-1.jpg

Фігурантів затримали. За даними джерела йдеться про Баришівську ОТГ.

Зараз вирішується питання про повідомлення зазначеним особам про підозру по ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) та обрання запобіжного заходу.

Новини

Популярні теми форуму

analytics